Zeytinli Rock Festivali 2020 Ne Zaman?

Herkesin merakla beklediği Zeytinli Rock Festivali 2020 Ne Zaman? işte tüm ayrıntılarıyla beraber lafı uzatmadan yazımıza geçelim.

Türkiyenin en büyük festivallerinden biri olan Zeytinli Rock Festivali bu senede Edremit Akçay Sahili’nde gerçekleşecek.

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük rock festivali olan Zeytinli Rock Festivali 2020 bu senede ünvanını korumaya devam edecek gibi görünüyor. Her yıl farklı illerde geniş kapsamlı rock festivallerine imza atan milyon yapım tekrar Balıkesir’de.

Milyon yapımın sahibi Umut Kuzey aynı zamanda Türk rock müzik şarkıcısı, bestecisi ve söz yazarı. 

zeytinli rock festivali 2020 ne zaman?

Yerli müzik dinlemek isteyenler için artık bir vazgeçilmez olan Balıkesir Zeytinli Rock Festivali 2020 , geçen yıl beş gün boyunca 75’in üzerinde müzisyeni ve 200 binden fazla izleyiciyi ağırladı.

Zeytin Rock Festivali 2020 Ne Zaman Olacak?

Milyon Yapım Organizasyon tarafından bu yıl 7.si gerçekleşecek olan Zeytinli Rock Festivali 26-30 Ağustos tarihleri arasında Edremit Akçay Sahili’nde gerçekleşmesi planlanıyor. Ülkenin dört bir yanında insanlar Zeytinli için toplanıyorlar. Ocak ayı itibariyle Kamp+kombine biletleri kişi başı 100 tl gibi çok cüzi bir fiyata satılmaktadır. Bilet satın alabilmek için MilyonApp uygulamasını indirmek veya milyonbilet.com’dan kredi kartıyla satın almak gerekiyor. 

Zeytinli Rock Festivali Nerede? 2020

Zeytinli Rock Festivali Nerede? 2020

Festival severlerin her yıl büyük bir hevesle beklediği festival, Balıkesir’in Edremit ilçesine ve Zeytinli mahallesine bağlı, Akçay sahilinde gerçekleşiyor. Zeytinli mahallesi, Edremit’e 7 kilometre uzaklıktadır. Festivale katılanlar zeytinli sahildeki alanda çadırlarını kurup Zeytinli Rock Festivali 2020, müzik eşliğinde tatili birleştirecek olan gençler festivali iple çekiyorlar. Zeytinli Rock Festivali bu sene Türkiye’nin dört bir yanından gelen ziyaretçilerini bekliyor.

Zeytinli Rock Festivali 2020 Hakkında

Zeytinli Rock Festivali Ne Zaman? 2020 Hakkında Bilgiler Şöyledir;

Başlangıç Tarihi : 26  Ağustos  2020  Çarşamba

Bitiş Tarihi : 30  Ağustos  2020  Pazar

Saati : 10:00 – 00:00

Yer : Balıkesir / Edremit 

Adres : Zeytinli Mahallesi / Edremit Akçay Sahili

Zeytinli Rock Festivali Bileti Satın Almak İçin http://milyonyapim.com/ adresini ziyaret ederek kredi kartı ile bilet satın alabilirsiniz. Diğer blog yazılarımız için lütfen Anasayfamızı ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir