Vizyondaki Çocuk Filmleri Ocak 2020

Vizyondaki Çocuk Filmleri Ocak 2020

Bu yazımızda vizyondaki çocuk filmlerinden bahsedeceğiz. Yurdun her köşesinde benzer heyecanlar yaşandı. Yaklaşık 18 milyon öğrenci karnelerini aldı yarıyıl tatiliyle beraber etkinlik arayışına geçtik, aileler çocuklarını filmlere, etkinliklere ve ücretsiz tiyatrolara götürmek için arayışlara başladılar bile. Vizyondaki Çocuk Filmleri Ocak 2020

Bizde sizlere bu etkinliklerden bazılarını derledik. İşte Vizyondaki Çocuk Filmleri 2020 Ocak Ayı

Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe

Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 2020

Konusu: Göbeklitepe’nin keşfi ve devamında yapılan kazılar, tüm dünyada büyük bir heyecana neden olur. Akın, gözlerin Göbeklitepe’ye çevrildiği günlerde Şanlıurfalı arkadaşı Veysi’den gizemli bir paket alır. Akın, paketin içerisinden çıkan bakır siniye anlam veremezken Veysi’den gelen bir telefon durumu daha da karmaşık bir hale getirir. Panik içerisindeki Veysi, birilerinin peşinde olduğunu söylediği sırada telefon kesilir. Tayfa’nın ilginç motiflerle süslenmiş sininin Göbeklitepe’yle ilgili olduğunu anlaması çok uzun sürmez. Göbeklitepe’nin kaşifi Başkan Amca, Kuşçu Baba’nın yakın bir arkadaşıdır. Çocuklar hep birlikte hem siniyi Başkan Amca’ya göstermek hem de Veysi’yi bulmak için İstanbul’dan Şanlıurfa’ya uzanan bir yolculuğa çıkarlar. Bir kuyruklu yıldız olan Halley’in dünyamızı ziyaret ettiği bir dönemde çocuklar, yolculuklarının fantastik bir maceraya dönüşeceğinden habersizlerdir. Ve bir de davetsiz misafirleri vardır; Patron Kazım Amca…

Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe Bilet Fiyatları

Her ne kadar şehirden şehire değişse de Rafadan Tayfa 2 : Göbeklitepe Bilet Fiyatı Ortalama: Öğrenci : 25,00 TL – Tam : 28 TL olarak fiyatlandırılmıştır. 22 Ocak Çarşamba günü Sinema Günü olduğundan dolayı 19,00 TL ‘dir.

Kuzular Firarda: Uzay Parkı

Kuzular Firarda: Uzay Parkı 2020

Konusu: Shaun ve diğer kuzu arkadaşları bu defa uzaya doğru dev bir maceraya yelken açıyor. Kuzular çiftlikteki rutinden çok sıkılmışlardır. Sahiplerini ve çoban köpeğini atlatarak yaptıkları minik yaramazlıklar, onların tek eğlencesidir. Bir gün uzay gemisi bozulan inanılmaz süper güçlere sahip sevimli ve uzaylı dost Lu-La, şans eseri çiftliğe iniş yapar. Lu-La, Shaun’un yeni “en iyi arkadaşı” olur. Ekibinin hedefi, dostlarını zarar görmeden kendi galaksisine, ailesinin yanına geri göndermektir. Fakat birtakım aksilikler ve tesadüfler sonucu tüm dünya gözlerini çiftliğe çevirdiği ve kötü niyetli ajanlar oraya akın ettiği için, bu pek de kolay olmayacaktır.

Kuzular Firarda: Uzay Parkı Bilet Fiyatları

Bilet Fiyatı Ortalama: Öğrenci : 21,50  TL – Tam : 24.50 TL olarak fiyatlandırılmıştır. 22 Ocak Çarşamba günü Sinema Günü olduğundan dolayı 19,00 TL ‘dir.

Gamonya: Hayaller Ülkesi

Gamonya: Hayaller Ülkesi 2020

Konusu: Gamonya: Hayaller Ülkesi, bilmediği bir dünyada zorlu bir mücadeleye girişen küçük bir çocuğun hikayesini konu ediyor. Mutsuz bir çocuk olan Umut, dedesi Ahmet ile birlikte yaşamaktadır. Dedesinin yaşadığı bir kaza, hayal kurmayı unutmuş bir çocuk olan Umut’un bilmediği bir dünya ile tanışmasına neden olur. Kaza sonucu fantastik bir dünya olan Gamonya’da yaşayan insanlarla tanışan Umut, burasının umutsuz çocuklara hayal ürettiğini öğrenir. Gamonya’da yaşayan insanların kendisinden yardım istemesi üzerine, kendisini sihirli bir maceranın ortasında bulan Umut, bu süreçte yeniden hayal kurmayı öğrenebilecek midir?

Gamonya: Hayaller Ülkesi Bilet Fiyatları

Bilet Fiyatı Ortalama: Öğrenci : 25,00 TL – Tam : 28 TL olarak fiyatlandırılmıştır. 22 Ocak Çarşamba günü Sinema Günü olduğundan dolayı 19,00 TL ‘dir.

Ajanlar İş Başında

Ajanlar İş Başında 2020

Konusu: Dünyanın en iyi ajanı Lance Sterling ve teknoloji delisi, dahi genç Walter’ın dünyayı kurtarmak için gizlenmesi gerekmektedir. Neredeyse imkansız olan bu görevde Lance artık cesur, azılı, ve haşmetli… Bir martıya dönüşmüştür.

Ajanlar İş Başında Bilet Fiyatları

Bilet Fiyatı Ortalama: Öğrenci : 25,00 TL – Tam : 28 TL olarak fiyatlandırılmıştır. 22 Ocak Çarşamba günü Sinema Günü olduğundan dolayı 19,00 TL ‘dir.

Sizlere Vizyondaki Çocuk Filmleri Ocak 2020 bahsettik diğer blog yazılarımız için lütfen Anasayfamızı ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir