Ücretsiz Yapabileceğiniz Şeyler: Bedava ve Eğlenceli Şeyler

Muhtemelen canınız sıkılıyor ki bu sayfayla karşılaştınız. Ya da sosyalleşemiyor olabilirsiniz. İşte Ücretsiz Yapabileceğiniz Şeyler: Bedava ve Eğlenceli Şeyler artık param yok ama eğlenmek istiyorum diye düşünmenize gerek yok. Hepsini değerlendirin.

Herkesin hobileri ve seveceği şeyler farklılık gösterebiliyor. Bu sebebten dolayı listede farklı aktivitelerden bahsettik.

Ücretsiz Yapabileceğiniz Şeyler:

Masa oyunları oyna: Aylık veya haftalık masa oyunu gecesine ev sahipliği yapın. Arkadaşlarınızı davet edin ve gelirken abur cubur getirmelerini isteyin bunu gelenek haline getirebilirsiniz.

Evdeki malzemelerle yemek günleri düzenleyin: Yemekteyiz programını duymuşsunuzdur. Bunun bir versiyonunu arkadaşlarınız ile beraber kendi ortamınızda düzenleyebilirsiniz. Evdeki malzemeler ile kimler neler yapabilir görün 🙂

Yürüyüş turu düzenleyin: Arkadaşlarınızla haftasonu gezmek için bir yürüyüş rotası belirleyin. Evde hazırladığınız sandviçlerinizi, termosunuzu ve bazı gerekli malzemeleriniz ile bir doğa yürüyüşü yapabilirsiniz.

Mektuplar yazın: Bu sayede hem yazma beceriniz gelişecek, hem de ücretsiz bir akvitive yapmış olacaksınız. Uzaktaki akraba ve arkadaşlarınıza mektup yazabilirsiniz.

Eski kıyafetlerinizi restore edin: Eski kıyafetlerinizi kesip biçip yeni tarzlar yaratarak bedava yeni kıyafetler üretebilirsiniz.

Futbol oynayın: Etrafınızda en yakın açık alan ve araç geçişine kapalı bir yer keşfedin. Orada sevdikleriniz ve yeni arkadaşlarınızla futbol oynayın. Halısahaya para vermenize gerek yok 🙂

Evde Tek Başına Ne Yapılır? Yapmanız Gereken 8 Eğlenceli Şey

Dilerseniz bu yazımızıda okuyabilirsiniz.

Yoga yap: Temel yoga esnemeleri ile ilgili kütüphaneden bir kitabı inceleyin, sonra kendiniz ya da bir grupla pratik yapın.

Kitap okumak: Yalnız olmayı kim istemez ki? Kendi kitaplığınızdan veya kütüphaneden okumak istediğiniz bir kitabı bulun ve okumak için güzel ve rahat bir yer bulun.

Yarım kalan işleri halledin: Olukları temizlemek veya mutfak zemini cilalamak gibi henüz yapmadığınız ev işlerinin dev bir listesini yapın – yapmanız gereken her şeye sahip olduğunuz şeyler, ama sadece istemiyorsunuz. Sonra yapın, hepsini bir kerede yapın. Hafta sonu sonunda kendinizi tamamen üretken ve canlı hissedeceksiniz.

Zaman ayırın: Bir topluluk projesine dahil olmak için bazı arkadaşlarınızı bir araya getirin veya sadece kendiniz yapın. Her iki durumda da, zamanınızdan başka bir maliyeti yoktur ve aslında topluluğunuzda ve tüm dünyada bir fark yaratabilirsiniz.

Manevi olun. Biraz meditasyon yapın. Dine yoğunlaşın. Daha derin gizemlerden bazılarını düşünün ve size cevaplar ne olursa olsun kendinizi açın.

Bu müzik aletini al ve öğren: Bu biraz maliyetli olabilir fakat bir kere aldıktan sonra her hafta sonu ücretsiz şekilde eğleneceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir