En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Siteleri

Günümüzde video düzenleme programları kullanıcılara uygun son derece kullanışlı ve kolay olarak geliştirilmeye devam ediyor. Birbirinden kullanışlı programlar bulunuyor fakat bizlere indirmeden online olarak en iyi ücretsiz video düzenleme lazım oluyor.

Bunun sebebi kimi zaman bulunduğumuz ortamda internetin çok güçlü çekmemesinden kaynaklanabilir. Bazen ise işimizi hızlıca hallederek istediğimiz videoları yapmak istiyoruz. Sizler için en iyi ücretsiz video düzenleme siteleri’ni bulduk. Hatta denedik işte sırasıyla En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Siteleri

Online Olarak En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Siteleri

Bu ücretsiz video düzenleme siteleri öyle kolay dizayn edilmiş ki slayttan tutun, şirket sunumlarına kadar herşeyi yapabiliyorsunuz..

Kizoa App

Kizoa App

Kizoa, online olarak ücretsiz bir şekilde videolarınızı düzenleyip indirebilir veya sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Kizoa’da neler yapabilirsiniz?

Movie Maker gibi video hazırlayabilir, Slayt yapabilir , Kolaj Hazırlabilir, Gif Yapabilirsiniz.. Kizoa Web Sitesine Tıklayarak sizde kendinize özel videolar hazırlabilirsiniz.

WeVideo

WeVideo

WeVideo bizlere online şekilde ücretsiz bir video oluşturma imkanı veriyor. Web, Mobil, Windows ve Mac cihazlarınıza uygun online video düzenleyicidir. Wevideo ucretsizkonser.com editörlerinin favori video editleme sitesidir. Biz de online olarak ücretsiz video düzenlemek için Wevideo’yu kullanıyoruz. Wevideo’da düzenlediğiniz her projeyi ücretsiz olarak dropbox’a, sosyal medya araçlarınıza, google drive hesabınıza otomatik olarak yüklenir. En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Siteleri arasında yer alır.

RenderForest

RenderForest

Renderforest’te logonuzu tasarlayabilir, profesyonel introlar yapabilir, animasyonlar, tanıtım videoları, slayt gösterileri düzenleyebilir, müzikli görselleştirmeler, karşılama sayfaları ve hatta profesyonel bir web sitesi hazırlamak için sunduğunu online ve ücretsiz markalaşma araçlarını kullabilirsiniz.

Clipchamp

Clipchamp

Tüm video ihtiyaçlarınız tek bir yerde Clipchamp internet sitesi üzerinden ücretsiz şekilde video düzenleyebilirsiniz.

Clipchamp ile güzel videolar oluşturmak için ücretsiz video düzenleyicisini, kompresörünü, dönüştürücüsünü ve web kamerası kaydedicisini kullabilirsiniz.

Online Video Cutter

Online Video Cutter

Online Video Cutter sitesinde adından da anlaşılacağı üzere video kırpma işlerinizi yapabilir, video formatlarını dönüştürebilir, videolarının yatay veya dikey olarak düzeltebilirsiniz. Hemen hemen tüm video formatlarını destekler. Dosyanız açılmıyorsa muhtemelen hasar görmüş veya boyutu çok büyük olabilir.

Magisto

Magisto

Magisto, en iyi ücretsiz video düzenleme siteleri arasında yerini almaktadır. Çok gelişmiş arayüzü sayesinde herşeyi yapmak mümkün oluyor. Tavsiye ediyoruz mutlaka ücretsiz sürümünü kullanmalısınız.

Wave Online Video Editor

Wave Online Video Editor

En iyi ücretsiz video düzenleme sitelerinin arasında bir yıldız diyebiliriz. Sonsuza kadar ücretsiz sloganıyla sosyal medya reklamlarınız ve video için ihtiyacınız olan herşey mevcut. 300 milyondan fazla stok görüntü kütüphanesi ile tam size göre bir video düzenleme sitesi.

Adobe Spark Video Maker

Adobe Spark Video Maker

Adobe Spark ile videolarınızı kolayca ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz. Basit şekilde sürükle bırak sistemi kullanarak istediğiniz yere video yükleyebilir, müzik ekleyebilir ve resim yazıları ekleyebilirsiniz. Size yardımcı olacak çeşitli öğreticiler var, zaten bir saat içinde video prodüksiyonunun temellerini öğrenebilirsiniz.

Canva

Canva

Canva hem video hem de fotoğraf için en kolay ve en iyi ücretsiz düzenleme sitesidir. Herhangi bir tasarım becerisi gerektirmeden kolayca kullanabilirsiniz. Canva oldukça popüler ve çok hızlıdır. Bincerle ücretsiz stok görüntülerinden faydalanabilirsiniz.

Diğer blog yazılarımıza Anasayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir