Ücretsiz 360 Online Sanal Tur Siteleri

Ücretsiz 360 Online Sanal Tur Siteleri ile doyasıya evinizden, yattığınız yerden 360 derece tur ile müze ve mekanları gezebilirsiniz. Ücretsiz Konser editörleri olarak Türk ve yabancı kaynakların bulunduğu web sitelerini sizler için sıraladık. Online ve Ücretsiz Sanal Gezi Siteleri, Sanal Tur Yapın, Online Tur.

Ücretsiz Online Sanal Tur Siteleri ile doyasına bir maceraya çıkmaya hazır mısınız?

Bugün dünyadaki ve Türkiyedeki sanal yürüyüşünüze başlayın!

Ücretsiz 360 Online Sanal Tur Siteleri Listesi 2020

360 derece fotoğraf teknoloji sayesinde nerede olursanız olun internet erişimi sağladığınız her yerden bu müze ve sergileri ücretsiz bir şekilde gezebilirsiniz. Muhteşem helikopter gezintileriyle çekilmiş ada görüntüleri de mevcut. Hadi başlayalım:

İşte Ücretsiz Sanal Tur ve Gezi Siteleri Listesi 2020;

Sanal Turist Olmaya Hazırlanın 🙂

İlk site en.360tourist.net sayesinde dünyanın dört bir yanında bulunan manzaraları panoramik olarak ücretsiz ve online şekilde sunmaktadır. Ayrıca Bu site de facebook ile üye olduktan sonra dilerseniz mail aracılığıyla görmek istediğiniz yerleri belirtebiliyorsunuz.

Canlı olarak Hayvanat Bahçesini gezin https://www.houstonzoo.org/explore/webcams/ sitesi sayesinde Houston Hayvanat Bahçesi Web kameralarına bağlanın.

roundme.com Dünyanın en sorunsuz 360 o VR’i yayıncılık ve panoramik turlar yazma platformu sloganıyla sizi sanal bir tura çıkartıyor. Siteye giriş yapabilmeniz için üye olmanız gerekiyor. Ayrıca kendi 360 derece fotoğraf ve videolarınızı yükleyip yayınlayabilirsiniz.

Ücretsiz Gezi Siteleri – Online Tur Yapın ( Türk Siteleri)

https://www.panoramikmuze.com/tr/sanal-tur Panorama 1453 müzesini evinizden gezme fırsatı sağlıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlanan bu hizmetten herkes faydalanabilir.

İstanbul Oyuncak Müzesi, toplum sağlığını korumak adına 30 Nisan tarihine kadar ziyarete kapalıdır. Elbette ücretsiz olarak Müze’nin web sitesini ziyaret edebilir ve sanal turun keyfini çıkartabilirsiniz.

Hem yurtdışı hem de yurtiçi’ni evinizde gezmeye ne dersiniz? https://www.360tr.com/ ile sayısız tarihi yeri gezebilirsiniz. Bu sanal turu tamamen ücretsiz online olarak kullanıcılara sunuyorlar. Ayrıca VR gözlüğünüz arsa bu siteyi VR olarak görüntüleyebilirsiniz.

Dilerseniz Louvre Müzesinde Sanal Tur Yap – Ücretsiz Sanal Tur adlı yazımızıda ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir