Ücretsiz Mobil Fotoğraf Düzenleme Programları

Ücretsiz Mobil Fotoğraf Düzenleme Programları, bildiğimiz üzere fotoğraf dedik mi aklımıza direk düzenleme uygulamaları geliyor. Fotoğraf çekildikten sonra üzerinde oynamak ve istediğiniz şekilde düzenleyebileceğiniz uygulamaları yazdık. Bu günlerde özellikle telefonlardan fotoğraf çekmek yaygınlaştı. Birçok kişi fotoğraflarını çektikten sonra onları efekt vererek canlı hale getiriyor. Kendi zevkleri ile istedikleri hale getirebiliyor. Düzenleme işlemi ince ayarlar ve basit tonlamalar ile herkesin ortak kullanabilen ayarları mevcuttur. Beklentilerinizi karşılayacak şekilde en iyi uygulamaları yazmaya çalışacağız. Biz sizler için ücretsiz kullanabileceğiniz uygulamaları sıraladık.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Instasize

Instasize, telefondan çektiğiniz fotoğraflarınızı düzenlemeyi kolay hale getirir. Ücretsiz indirilen bir uygulamadır. 100’den fazla filtreleri, boyutlandırma seçenekleri, fotoğraflarınızı belirgin hale getirmek vurgulamak için 30’dan fazla köşe koleksiyonları ve çok daha fazlası bulunuyor. IOS ve Android’den ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Inshot Video ve Fotoğraf Düzenleyici

Inshot, yüksek kullanıcı bulunuyor ve ilk sıralarda yer alıyor. Çektiğiniz fotoğrafları ve videoları kesme, birleştirme ve sevdiğiniz istediğiniz müzikleri ekleyebilirsiniz. İnstagram, youtube gibi sosyal medyalara 1080p gibi kalitesinde görüntüleri aktarabilirsiniz. IOS ve Android’den ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

VSCO

VSCO, düzenleme uygulamaları arasında oldukça kolay ve popüler bir uygulamadır. Kolayca efekt uygulayabilirsiniz. Doğal efektler de sunuyor. Geniş fotoğraf düzenleme arayüzü ve kaliteli filtreleri ile alternatifleri bulunuyor. IOS ve Android’den ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Picsart Photo Studio

Picsart Photo Studio, düzenleme uygulamaları arasında ilk sıralarda yer alır. 5 üzerinden 4.4 puan almıştır. Fotoğraf düzenleme ve montaj programı arasında da yer alır. Çizim araçları, fotoğraf filtreleri, yüzünüzü güzelleştirme, yüz değiştirmesi ile birçok özelliği bulunuyor. Ücretsiz çıkartmalar ve sihirli efektleri bulunuyor. IOS ve Android’den ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Google SnapSeed

Google SnapSeed, google tarafından geliştirilmiş ve çıkmıştır. Profesyonel bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Fotoğraflarınız da keskinliği ve canlılığı arttırıp azaltmak için birçok filtreler bulunuyor. Süsleme filtresi, düzeltme fırçası, parlaklık filtreleri, yaratıcı fotoğraf çerçeveleri, dokular ve aydınlatma efektleri de bulunuyor. Fotoğraflarınızı döndürüp ve kırpma özellikleri de vardır. IOS ve Android’den ücretsiz şekilde ulaşabilirsiniz.

Enlight Photofox

Enlight Photofox, fotoğraflarınızı düzenlemek için en iyi alternatiflerden birisidir. Ücretli ve güzel Enlight uygulaması bulunuyor. Ancak Enlight Photox sadece IOS’da ücretsiz bir şekilde bulunuyor.

Prisma

Prisma, bu uygulama diğer düzenleme uygulamalarından çok farklıdır. Çünkü fotoğraf düzenleme uygulaması değildir. Prisma ünlülerin ve sanatçıların stillerini kullanarak fotoğraflarınızı tuvallere dönüştürmektedir. Munk, Picasso gibi ünlülerin süslemeler ve desenlerini fotoğraflarınıza uygulayabilirsiniz. IOS ve Android’den ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Storyart

Storyart, instagram hikaye için için düzenleyici bir uygulamadır. Ücretsiz sürümüyle yeterli efektleri ile fotoğraf ve video efektleri için yüzlerce kolay düzeni bulunuyor. IOS ve Android’den ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Mobil Fotoğraf Düzenleme Programları, sizler için birçok kişinin fotoğraflarını düzenleyebileceği uygulamaları yukarıda yazdık.

Tüm yazı ve etkinliklerimiz için anasayfamıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir