Ücretsiz İKSV Kültür Sanat Kartı Nasıl Alırım?

Eczacıbaşı sponsorluğunda yürütülen bu kampanya 2020 yılında 2000 öğrenciye ücretsiz kültür sanat kart’ı vermeyi hedefliyor. Peki bu ücretsiz İKSV Kültür Sanat Kartı nasıl alırım? Başvurular 20 Ocak 2020 günü saat 14.00’te başlayıp 2 Şubat 2020’de saat 17.00’de sona erer. Çekilişe başvuru ücretsizdir. 

Eczacıbaşı bu proje ile öğrenim seviyesi üniversite öğrencisi olan Türkiye’deki 18-25 yaş arası öğrencilere, İKSV’nin düzenlediği tüm etkinliklerde kullanabilecekleri 250 TL değerindeki İKSV Kültür Sanat Kart hediye ediliyor. Bu Kültür Sanat Kartını almak için yapmanız gerekenler şunlar;

İKSV Kültür Sanat Kartı Başvurusu

İKSV Kültür Sanat Kartı Başvurusu

Katılım için öncelik olarak İKSV Kültür Sanat Kartı Hemen Başvur linkine tıklıyorsunuz. https://kultursanatkart.iksv.org/hemen-basvur.html ardından karşınıza kolay bir şekilde hazırlanmış birkaç tane sanat sorusu geliyor bu soruları cevaplandırdıktan sonra karşınıza İKSV Kültür Sanat Başvuru Formu çıkıyor formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Burada sizden İsim, Soyad, Telefon Numarası, Açık Adresiniz, E-posta, Cinsiyet ve Doğum Tarihiniz gibi bilgilerinizi girip kaydediyor ardından çekilişe katılmış oluyorsunuz.

İKSV Kültür Sanat Kartı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Eczacıbaşı Kültür Sanat Kart’ınızı teslim aldıktan sonra içinde bulunan 250 TL’lik bakiye ile İstanbul Modern sergilerine girişlerde, İstanbul Müzik, Caz, Film, Tiyatro Festivalleri kapsamında düzenlenen gösteri ve gösterimlerde, İstanbul Tasarım Bienali rehberli turlarında, Salon İKSV’de, Filmekimi’nde ve İKSV’nin düzenlediği tüm etkinliklerde kullanılabilirsiniz. Eczacıbaşı Kültür Sanat Kart içindeki bakiye İstanbul Modern sergileri ve İKSV’nin düzenlediği etkinlikler dışında herhangi bir mal ya da hizmet almak için kullanılamaz. Lütfen kartınızı bir başkasına vermeyiniz.

İKSV Kültür Sanat Kartı Başvurusunu Ne Kadar Süre Bekleyeceğim?

İKSV Kültür Sanat Kartı Başvurusunu Ne Kadar Süre Bekleyeceğim?

Başvuru formunda istenilen bütün bilgiler eksiksiz ve doğru olarak doldurulduktan sonra çekilişten çıktığınız takdirde posta ile adresinize gönderilecektir.. Bilgilerin yanlış verilmesi ve/veya eksik doldurulması halinde başvurular geçersiz sayılır. Çekiliş, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 10./01./2020 gün ve 40453693-255.01.02-E.310 sayılı izniyle düzenlenmektedir.

Diğer blog yazılarımız için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir