Türkiye’de Gerçekleşecek Festival ve Etkinlikler 2020

2020 yılında Türkiye’ye hangi festivaller ve sanatçılar gelecek diye meraklanmaya başladık.. Peki Türkiye’de Gerçekleşecek Festival ve Etkinlikler 2020 neler?

Geçtiğimiz yıllarda birçok yerli ve yabancı ünlü isimlerin bulunduğu festivaller gerçekteşti. İstanbul, Antalya, Uludağ, Ayder, Kars, Bodrum ve birçok şehrimizde gerçekleşecek festivallerden bahsedelim..

Türkiye’de Gerçekleşecek Konser ve Festivaller 2020

Kars Kış Oyunları Festivali 2020

Kars Kış Oyunları Festivali 2020 yılında 1 Mart tarihinde gerçekleşecek..

Yerli ve yabancı kayak sporcuları Kars Sarıkamışta buluşacak.. Merak etmeyin amatör kayak sporcuları da katılabiliyor. Ayrıca festivalde dev kardan heykeller, karda güreş ve atlı cirit gibi oyunlar oynanacak.

Ek olarak Kars Kış Oyunları Festivalinde konser ve birçok eğlenceli akvitide olacaktır..

SONAR İstanbul 2020

SONAR İstanbul 2020 6 – 7 Mart 2020 tarihinde gerçekleşecek bu festivale dünyanın heryerinden insanlar geliyor. Barcelona’dan çıkmış olan Sonar Fest’20 bu yıl İstanbul’da ! Zorlu Psm’de gerçekleşecek festival birçok yabancı ünlü Dj ve görsel şovlarla sizleri bekliyor. Elektronik müziğin yeni adresi Sonar Fest 2020..

İstanbul Uluslararası Dans Festivali

İstanbul Uluslararası Dans Festivali

Tahmini tarihi 26 – 30 Mart tarihinde İstanbul Green Park Pendik Hotel’de gerçekleşecektir. Günlük girişi 200 TL’dir.

Tropical Gem (Italy), Dani J Live Bachata Concert(Spain), Gatto Gabriel Latin Concert, Fernando Sosa (Italy), Maria Ramos (United States), Super Mario (UK), Leon Rose Project (UK), Isabelle & Felicien (France), Magna Gopal (U.S.), Antonio & Jasmina (Italy), Angelo Rito (Italy), Gaby & Estefy (Spain).. gibi sanatçıların bulunduğu İstanbul Uluslararası Dans Festivali’ne katılmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’de Gerçekleşecek Festival ve Etkinlikler 2020

Türkiye’de Gerçekleşecek Festival ve Etkinlikler 2020

Göcek Ot Yemekleri Festivali

Göcek Kültür ve Turizm Derneği tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenecek olan festivalde, Göcek’te yetişen otlar tanıtılıp, bu otlardan yapılan yemekler beğeniye sunulacak.

Festivalde kurulacak diğer stantlar da yerel yemekler ve el ürünleri satışa sunulacak.. Festival 29 Mart 2020 tarihinde gerçekleşecektir..

İstanbul Lale Festivali 2020

İstanbul Lale Festivali’nde her yıl olduğu gibi 2020 yılında da İstanbul sokakları ve parkları rengarenk lalelerle bezenecek. Festival boyunca Emirgan Korusu’nda, Göztepe 60. Yıl Parkı’nda, Sultanahmet Meydanı’nda farklı etkinlikler düzenlenmeye devam edecek.. Festival Tarihi 30 Mart’tan 28 Nisan’a kadar devam edecektir.

Uluslararası Ankara Müzik Festivali 2020

Uluslararası Ankara Müzik Festivali 2020, 02 Nisan Perşembe – 23 Nisan Perşembe gününe kadar saat 20:00 – 23:30 arasında gerçekleşecektir.

Bu yıl 37. Uluslararası Ankara Müzik Festivali 2-23 Nisan tarihleri arasında sanatseverlere müzikal bir baharı müjdelemesi düşünülüyor. Festivalde Türk bestecilerin eserler çok ses çalgılar tarafından seslendirilecektir..

Dastar Ve Kuzugöbeği Mantar Festivali

12. Mantar Festivali 2020, 03 Nisan – 05 Nisan arasında Muğla Fethiye’de gerçekleşecektir.

Muğla yöresinde toplanan dastar ve kuzugöbeği mantarları sergilenip halka açık standlar kurulacaktır. Yöreye özgü kıyafetler ile sunumlar yapılacaktır.

4.Çukurova Rock Festivali 2020

Çukurova Rock Festivali 2020 bu yıl 16 Nisan – 19 Nisan arasında gerçekleşecektir..

Minyon Yapım tarafından düzenlenen bu festival 2020 yılında 16-19 Nisan tarihleri arasında Adana Galeria Avm Çim Alan’da dördüncü kez gerçekleşmesi bekleniyor..

Türkiye’de Gerçekleşecek Etkinlikler ve Festivaller 2020 gibi diğer festival, konser, gezi, kamp, tiyatro için Anasayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir