Tekirdağ’da Kahvaltı Yapılacak Yerler Listesi

Tekirdağ’da Kahvaltı Yapılacak Yerler Listesi arıyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Tekirdağ’ın yerlisi olun olmayın gezip görülmesi gereken yerler inanın bitmiyor. Bu yazımızda sizlere Tekirdağ’da Kahvaltı Yapılacak Yerler Listesini paylaşacağız. Hafta sonu ya da hafta içi fark etmeksizin aileniz, sevgiliniz ve arkadaşlarınız ile gelebileceğiz kahvaltı yerleri şunlardır;

Tekirdağ’da Kahvaltı Yapılacak Yerler Listesi ;

Tekirdağ Otantik Kahvaltı Bahçesi

Tekirdağ’da Kahvaltı Yapılacak Yerler Listesi: Tekirdağ Otantik Kahvaltı Bahçesi

Tekirdağ Otantik Kahvaltı Bahçesi, Tekirdağ’daki Kahvaltı Mekanları‘nın favorileri arasında yer alıyor. Otantik Kahvaltı Bahçesini özellikle ailelerin hafta sonu tercih ettiği bir mekan olmakla beraber kır bahçesi ve bir çocuklar için oyun bahçesi bulunuyor. Kış aylarında odun sobası eşliğinde adı üstünde otantik bir ortam oluşuyor. Yaz aylarında hafta sonu çok yoğun olduğu için servis için biraz bekleyebilirsiniz. Fakat aileniz ve sevdiklerinizle mükemmel bir kahvaltı deneyimi yaşayacaksınız.

Nasıl Giderim?

Tekirdağ Otantik Kahvaltı Bahçesi İstanbul yolu üzerinde 12.km’de Karaevli köyünün altında no:193’da bulunmaktadır.

Telefon: 0536 438 28 28

Şarköy Çiftlik Kahvaltı

Şarköy Çiftlik Kahvaltı

Şarköy Çiftlik Kahvaltı, Tekirdağ’daki kahvaltı yapılacak yerlerin başında geliyor. İçerisinde bulunan kahvaltı şarküteri ile envai çeşit kahvaltı ile masanıza sunuluyor. Hafta içi, hafta sonu mutlaka gelmeniz gereken kahvaltı mekanlarından birisidir. Konum olarak Tekirdağ’ın Ertuğrul Mahallesi Çiçek Sokak No:2/5-6’de bulunuyor. Hafta sonu yoğun olduğunda dolayı arayarak rezervasyon yapmanız gerekmektedir.

Telefon: (0282) 262 95 00

Özcanlar Köfte Beyazköy

Özcanlar Köfte Beyazköy

Tekirdağ Özcanlar Köfte, İstanbul yolu üzerinde bulunan şubesinde açık büfe kahvaltısıyla Tekirdağ’lı ve Tekirdağ’a yakın yerlerden gelen misafirlerini ağırlıyor.

Adres: Bahçelievler, 59000 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Rezervasyon için: (0282) 231 21 31

Barel Bağ Evi

Barel Bağ Evi

Tekirdağ Barel Bağ Evi, şarap evi olmasına rağmen sabahları müthiş serpme kahvaltısı ile sizleri çok güzel şekilde ağırlıyorlar. Mekan fotoğraf çekilmeniz için çok güzel dizayn edilmiş. Sevdikleriniz ile tekirdağdaki farklı kahvaltı yerleri arıyorsanız mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Adres: Karaevli, Bilal Sk., 59000 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Rezarvasyon İçin: 0545 322 18 04

Tekirdağ Big Mamas

Tekirdağ Big Mamas

Tekirdağ Big Mamas, kahvaltı olarak oldukça zengin bir menüye sahip. Serpme kahvaltı konusunda mükemmel bir sunum ile siz misafirlerini ağırlıyorlar. Aileniz, sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla kahvaltı yapmak için gelebileceğiniz deniz manzarası olan bir mekandır.

Adres: Hürriyet, Fatih Sultan Mehmet Blv. No:14, 59100 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Telefon: (0282) 264 55 55

Tekirdağ’da Kahvaltı Yapılacak Yerler Listesi’ni sizler için sunduk. Tekirdağ mekanları gibi diğer blog yazılarımız için anasayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir