Sıkıldıkça Açıp İzleyebileceğiniz Filmlerin Listesi (En İyiler)

Hayatın durduğu bu dönemde evde yapacak birşey bulamıyorsanız, izlemedeğim dizi/film kalmadığı diyorsanız işte bu konuda yanılıyorsunuz. Sizler için özenle hazırlanan Sıkıldıkça Açıp İzleyebileceğiniz Filmlerin Listesi (En İyiler) sırasıyla sizlerle paylaşacağız.

Bunaldığınızda ya da sıkıldığınızda sizi ekrana kitleyen filmler ile bütün sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Kendinizi boşlukta hissettiğiniz depresyona girmek üzereseyseniz doğru yerdesiniz. Lafı çokta uzatmadan listemize geçelim.

Sıkıldığınızda hangi filmleri izlemelisiniz?

Sizinle paylaşacağımız bu film listesi tüm zamanların en iyi filmleri olarak sıkıldıkça izlenebilecek filmler arasına girmişlerdir.

I, Robot

Yıl: 2004 Imdb: 7,1 Tür: Aksiyon, Dram

Will Smith’in başrolde oynadığı bu film bütün sıkıntınızı alıp götürecek konusuna gelecek olursak. 2035 yılında, bir teknofobik polis, bir robot tarafından işlenmiş olabilecek ve bu da insanlık için daha büyük bir tehdide yol açan bir suçu araştırıyor..

Ajan Salt

Yıl: 2010 Imdb: 6,4 Tür: Aksiyon, Gizem, Gerilim

Başrolde Angelia Jolie’nin oynadığı bir ajan filmi daha önce izlemeyenler için kesinlikle tavsiye ediyoruz. Bir CIA ajanı, bir defector onu bir Rus casusu olmakla suçladıktan sonra kaçar.

Lucy

Yıl: 2014 Imdb: 6,4 Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim

Bu film gerçekten mükemmel insanın adeta bakış açısını değiştiriyor. Ufkunu ve hayal gücünü geliştiriyor. Yanlışlıkla karanlık bir anlaşmaya yakalanan bir kadın, esirlerindeki masaları çevirir ve insan mantığının ötesinde gelişen acımasız bir savaşçıya dönüşür.

 Liseli Polisler

Yıl: 2012 Imdb: 7,2 Tür: Aksiyon, Komedi, Suç

Sentetik bir ilaç halkasını karıştırmak ve indirmek için bir çift azarlayıcı polis yerel bir liseye geri gönderilir. Hem komik hemde aksiyonun dolu olduğu bu filmi kesinlikle izlemelisiniz.

Parazit

Yıl: 2019 Imdb: 8,6 Tür: Komedi, Dram, Gerilim

Türkiye listesinde birinci sıraya kadar yükselmiş bir kore filmi oscar ödülleriyle dolu filmi sıkılmadan izleyeceğinizin garantisini veriyoruz. Konusuna gelirsek fakir bir aile olan Kims, zengin bir ailenin, yani Parkların hizmetkarı olma yolunda ilerliyor. Ancak aldatmaları maruziyetle tehdit edildiğinde kolay yaşamları karmaşıklaşır.

Sıkıldıkça Açıp İzleyebileceğiniz Filmlerin Listesi (En İyiler)

Hangi filmi izlemeliyim? 2020

The Gentlemen

Yıl: 2019 Imdb: 8,0 Tür: Aksiyon, Komedi, Suç

Amerikalı bir göçmen, Londra’daki son derece karlı esrar imparatorluğunu satmaya çalışıyor ve alan adını altından çalmak için arazileri, şemaları, rüşveti ve şantajı tetikliyor.

1917

Yıl: 2019 Imdb: 8,4 Tür: Dram, Savaş

6 Nisan 1917. Bir alay, düşman topraklarında derin savaşlar yapmak için toplanırken, iki asker zamana karşı yarışacak ve 1.600 erkeğin ölümcül bir tuzağa düşmesini engelleyecek bir mesaj verecek.

Labirent: Ölümcül Kaçış

Yıl: 2014 Imdb: 6,8 Tür: Aksiyon, Gizem, Bilim Kurgu

Thomas, hafızası silindikten sonra bir erkek topluluğuna yatırılır, kısa süre sonra hepsi, kaçmak için bir “koşucu” ile güçlerini birleştirmesini gerektiren bir labirentte sıkışıp kaldıklarını öğrenir.

Acil Arama

Yıl: 2013 Imdb: 6,7 Tür: Suç, Dram, Korku

Tecrübeli bir 911 operatörü kaçırılmış bir genç kızdan hayatını değiştiren bir çağrı aldığında, kızın hayatını kurtarmak için geçmişinden bir katille karşı karşıya gelmesi gerektiğini fark eder.

Ayrıca The Godfather filminin tüm serilerini izlerken kesinlikle sıkılmayacaksınız tüm zamanların en iyi dizilerini sizler için sıralaladık aralarından size uygun olanları seçerek kendinize bir liste yapabilirsiniz. Ayrıca listeye eklememizi istediğiniz filmlerin isimlerini yorum olarak yazabilirsiniz.

Sıkıldıkça Açıp İzleyebileceğiniz Filmlerin Listesi (En İyiler) gibi diğer blog yazılarımız için anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir