Şarjınızı Bitiren Uygulama ve Oyunlar

şarjınızı bitiren uygulama ve oyunlar

Telefon şarjı dedik mi özellikle gençlerin en çok şikayetçi olduğu bir durumdur. Şarjınızı Bitiren Uygulama ve Oyunlar, neler telefonumuzun şarjını bitiriyor bunları bilmek hepimiz için faydalı olacaktır. Güncellemeler ile her ne kadar şarj tüketimi iyileştirilse de, telefona yüklenen uygulamalar maalesef ki şarjı tüketmeye devam ediyor. Android ve Play Store’da yüz binlerce uygulama bulunuyor. Her ne kadar bilindik geliştiricilerin uygulamaları güvenli olsa da bu uygulamalar şarj konusunda bizi üzüyor. Yazdığımız uyulama ve oyunları ne kadar az kullanırsanız şarjınızın hızlı bitme oranı yüksek miktarda azalacaktır. İşte şarjımızı eriten uygulamaları ve oyunları sizler için yazdık.

Facebook

facebook

Facebook, telefonumuzun en popüler şarj düşmanıdır. Şarjı bitiren uygulamaların en başında yer alıyor. Telefonun bataryasını hızlı tüketen Facebook fotoğraf ve videoları görüntüledikçe hem internet hem de şarjınızı hızla düşürüyor.

Harita

harita

Harita, genellikle araba kullananların ve yürüyerek gideceğimiz yerlerde kullandığımız uygulamadır. Google Maps veya Apple’ın harita uygulamasında fazla kaldığınız durumda telefon şarjınızın hızlı şekilde azaldığını göreceksiniz. Tam bir şarj canavarı bir uygulamadır.

Kamera

kamera

Şarjınızı Bitiren Uygulama ve Oyunlar, hepimizin en çok kulladığı telefon kameraları gizli şarj düşmanıdır. Özellikle gençlerin selfie ve video çekimleri olsun, güzel bir doğada veya güzel manzaralı bir yerde çekim yaptığınızda şarj ömrünüzü bir hayli etkiliyor.

Twitter

twitter

Twitter, kullanıcıların çok sık kullandığı bir uygulamadır. Gün içinde yaptıklarımızı, duygusal yanlarımızı ve komik yazı ve görsellerimizi twit attığımız uygulama, batarya ömrünü oldukça azaltıyor.

Instagram

instagram

Instagram tamamen fotoğraf ve videolardan uluşan bir uygulama. Instagramı açtıktan sonra yüklenen her fotoğraf ve video hem internet hemde şarjınızı aşırı eriten bir uygulamanın başlarında yer alıyor.

Hava Durumu

hava durumu

Hava durumu, her gün baktığımız bir uygulamadır. Arka planda çalışan ve sürekli güncellenen bir uygulamadır. İnternet ve batarya dostu bir uygulama değildir.

Mobil Oyunlar

mobil oyunlar

Mobil Oyunlar, herkesin oynadığı olmazsa olmaz oyunları vardır. Diğer uygulamalara karşı çok daha hızlı şarj tüketir. Özellikle şarjınız az durumda ise kesinlikle uzak durmalısınız.

Tüm yazı ve etkinliklerimiz için anasayfamıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir