PUBG Mobile Yeni Sezon Ne Zaman Gelecek? (13. Sezon)

Dünyadaki çoğu ülkenin koronavirüs sebebiyle evlerine kilitlenmesinin çok büyük bir etkisi oldu ve bu durum oyun dünyasında da hissedilmeye başlandı. Pubg oyuncuları da PUBG Mobile Yeni Sezon Ne Zaman Gelecek? (13. Sezon) merak etmeye başladılar.

PUBG Mobile gelecek sezonu çıkış tarihi 13-15 Mayıs 2020 aralığında olacak.

PUBG’nin 12. Sezonu’nun 12 Mayıs’ta sona ereceğini biliyoruz, bu yüzden Royale Pass‘inizi henüz tamamlamadıysanız hala biraz zamanınız var.

Tüm oyunlar için bu gecikmeler devam ederken, PUBG Mobile’ın sezon güncellemesini geri itmesi gereken bir sonraki oyun olmasını bekleyebilir miyiz?

PUBG Mobile Yeni Sezon Ne Zaman Çıkacak? Kesin Tarihi Nedir?

Tencent Games, sezon sonu ve başlangıç tarihleri konusunda oldukça iyiydi. Ancak, COVID-19 gibi sorunlar yüzünden Fortnite’da gecikme yaşanmıştı. Pubg oyuncuları da Pubg’nin sezonun uzamasından endişe ediyorlar.

13. sezonun nasıl ve tam olarak ne zamman çıkacağını tahmin etmeye çalışmak zor. Yine de sorun yaşamayacaklarını düşünmek daha iyi olur 🙂

PUBG Mobile hayranları potansiyel bir gecikme için kendilerini desteklemeli. Umarım gecikme olmaz ve eğer varsa Fortnite kadar uzun olmaz!

PUBG Mobil Soğuk Cephe Hayatta Kalma: Çıkış tarihi, özellikler, ödüller ve daha fazlası

Cold Front Survival PUBG Mobile’a geliyor. Bu oyuncular için ne anlama geliyor?

PUBG Mobile , Soğuk Cephe Hayatta Kalma olarak adlandırılan bir şeyi yayınladı ve resmi çıkış tarihini açıkladı.

Peki Soğuk Cephe Hayatta Kalma Nedir?

PUBG Mobile’ın en yeni içeriği hakkında şimdiye kadar bildiklerimizi ele alalım.

PUBG Mobile ekibi, Cold Front Survival adlı bir şeyi sosyal medyada çeşitli resimlerle taklit etti. Yeni içeriğin ne olduğu hakkında ayrıntılara girmediler, ancak bazı eğitimli tahminler yapabiliriz.

Görüntülerden, Cold Front Survival yeni bir oyun moduna, muhtemelen bir olay oyun moduna benziyor. En son teaser, “bir araya gel ve hayatta kal” kelimelerine sahiptir, bu da bunun bir savaş royalden daha çok takım tabanlı bir hayatta kalma modu olduğu anlamına gelebilir. Ayrıca, Cold Front Survival’ın Player vs Environment (PVE) oyununu içerdiği anlamına da gelebilir.

Bu içeriğin oyuncuların Sezon 12’yi zorlamaktan Sezon 13’e hazırlanmaya geçişine yardımcı olmasını bekliyoruz.

PUBG Mobile’daki kozmetik odak miktarı ile yardımcı olamayız, ancak bazı kaplamalar, silah kaplamaları ve diğer güzellikler olduğunu varsayalım. Resimlerden, mod aynı zamanda kendi haritasına veya en azından haritanın dış görünümüne sahip olacaktır

Pubg 13. Sezon’da Neler Olacak?

ELITE: Sezon 13'te bu cildi sallamak birçok kişinin amacını taşıyacak
ELITE: Sezon 13’te bu cildi sallamak birçok kişinin amacını taşıyacak!

Bu, yeni sezon için zaten çok şey yapıldığı için iyi bir işaret. Bununla birlikte, güncellemenin kendisi hala temizlenmesi büyük bir engel.

Son zamanlarda Soğuk Cephe Survival modu sorunsuz bir şekilde başladı, bu yüzden kesinlikle biraz rahatlamalısınız.

PUBG Mobile Yeni Sezon gibi diğer blog yazıları için anasayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir