Passolig Nasıl Çıkarılır? 2020

Türk futbolonda yeni dönem başladı. Passolig dönemi sayesinde taraftarlar maçlara huzurla güven içinde gidebiliyor. Passolig nasıl çıkarılır? 2020 hem kulüplere hemde taraftarlara büyük fırsatlar sunan passolig kartı, Türk futbolu maddi kazancın yanı sıra, tribün huzurunu ve güvenliği üst düzeye çıkarır. Passolig nasıl çıkarılır? 2020 yaşanmış pek çok olumsuzluğu geride bırakmıştır. Passolig kartı 14 Nisan 2014 tarihi itibariyle uygulanmaya başlamıştır. Düzenleme kağıt biletler yerini Passolig kartlara yerini bıraktı. Kartlandırmanın başlamasıyla basılı bilet derdi sona ermiştir. Passolig nasıl çıkarılır? 2020 çok daha hızlı bir şekilde, beklemeden girmek daha da kolaylaştı. Passolig kartı avantajlar yalnızca futbol ile beraber kalmayıp, anlaşmalı şehirlerdeki toplu taşıma araçlarında ulaşım kartı olarak kullanılabilen Passolig Nasıl Çıkarılır? 2020 kartlarla kişiye özel kampanyalardan yararlanılabiliyor. Sizde passoligin kolaylığına hemen dahil olun, bu benzersiz deneyim ve ayrıcalıkları yaşamaya başlayın. Passolig fiyat ne kadar?

Passolig Kartı Nasıl Alınır? 2020

passolig nasıl çıkarılır? 2020

1- Passolig karta internetten başvurmak için;

1- Passolig sitesinden hemen al butonuna basarak ulaşabileceğiniz başvuru formuna bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girin.

2- Cep telefonunuza bir SMS şifresi gönderilecek, şifreyi ilgili arana girerek ilk aşamayı tamamlayın.

3- Kart tipinizi seçin. Takımızını renklerini seçeceksiniz.

4- Fotoğrafınızı yükleyin ve ödeme aşamasına geçeceksiniz.

5- Ödemenizi kredi kartınızla, nakit, mobil ödeme veya promosyon kodunuzla geçerleştirebilirsiniz.

6- Passolig kartınız kurye aracılığı ile belirttiğiniz adrese gönderilecektir. Pasaport ile başvuran yabancı uyruklar, kartlarını stadyum girişlerinden teslim alabilirler.

2- Passolig karta mobilden başvurmak için;

1- Passolig uygulamasını indirdikten sonra, kartlarım menüsünden Passolig kart için başvur butonunu seçip, başvuru formuna bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurun.

2- Cep telefonunuza SMS şifresi gelecek onu doğru bir şekilde girip ilk aşamayı tamamlayın.

3- Kart tipinizi seçin. Takımınızı veya renginizi seçeceksiniz.

4- Fotoğrafınızı yükleyin ve ödeme kısmına geçebilirsiniz.

5- Ödemenizi kredi kartınızla tamamlayın.

6- Passolig kartınız kurye aracılığı ile belirttiğiniz adrese gönderilecektir. Pasaport ile başvuran yabancı uyruklular, stadyum gişelerinden kartlarını teslim alabilirler.

Passolig almak için tıklayınız.

Passolig Fiyatları Ne Kadar? 2020

Passolig fiyatları her takım için değişken ücretlere sahiptir.

Beşiktaş, Galatasaray, TFF logolu Passolig Kart ve logosuz Passolig kart için 48.50 TL, Fenerbahçe için 48 TL, Trabzonspor için 40.50 TL, Ankaragücü için 36 TL, Bursaspor için 35 TL, geri kalan kartlar için 27.50 TL’dir

Tüm etkinliklerimiz için anasayfamıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir