Online Avatar Yapma Siteleri

Online Avatar Yapma Siteleri, evde sıkıldığımızda sosyal medyanın en eğlenceli yanlarından birisi olmuştur. Sosyal medya hesaplarınızdan paylaşıp eğlenebileceksiniz. Birbirinden farklı açıklayıcı emojiler ve avatarlarla görsellerle birçok şeyleri bulabilirsiniz. Avatarınızı yapabileceğiniz ve hazırlayacağınız bir çok program bulunuyor. Fakat biz hiç bir program indirmeden online avatarınızı yapacağınız siteleri yazdık. Beğendiniz avatar yapma sitelerini kullanabileceksiniz. Sevdiğiniz ve hazırladığınız fotoğraflarınızı sosyal medya adreslerinden kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Kendi fotoğraflarınızı kullanmak isterseni çevrimişi gizliliğini korumanızı istiyorsanız gerçek fotoğraf kullanmadan da yapabilirsiniz. Gerçek bir fotoğrafınız yerine sizi en iyi şekilde tanıtan avatarınızı tasarlayabileceksiniz. Çizgi film karakterlerine kadar birçok seçenekler bulunuyor. Hepsi oldukça basit arayüzlere sahiptir. Kolaylıkla sanal karakterinizi oluşturabilirsiniz.

En İyi Avatar Yapma Siteleri

Face Your Manga

Face Your Manga, kolay ve kullanışlı bir avatar yapma sitesidir. Siteye girdikten sonra yukarıda bulunan create butonuna tıklayarak avatarınızı yapmaya başlayabilirsini. İçerisinde bütün detaylar bulunuyor. Çene, gözler, kulaklar vb detaylar gibi. Avatarınızı online ve hızlı bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Avatarınızı yaptıktan sonra save butonu ile kaydedin ve mail adresinize gönderebilirsiniz.

Face.co

Face.co, ile avatarınızı kolaylıkla tasarlayabilirsiniz. Yüzünüzü, burnu, ağzı, kulak, kaş ve saçlarınızı seçebilir. Göz renkleri olsun, saç ve cilt renkleride mevcuttur. Kıyafetlerinizi değiştirebilirsiniz. Avatarınızı yaptıktan sonra arka plan seçenekleri de bulunuyor.

Avataaars Generator

Avataaars Generator, bu site ile emoji benzeri avatarlar yapabilirsiniz. Onlarca seçenekleri sayesinde kendinize ait avatarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Saç, aksesuar, kıyafet, ten, ağız, kaş ve gözler onlarca seçenek bulunuyor. Avatarınızı yaptıktan sonra alt bölümde bulunan PNG, SVG formatlarından size uygun olana tıklayıp bilgisiyarınıza indirebilirsiniz.

Avatar Maker

Avatar Maker, sitesine girdikten sonra cinsiyetinizi seçerek avatarınızı yapamya başlıyorsunuz. Yüz, göz, saç ve birçok seçenekleri bulunuyor. Bu sitede en iyi özelliklerinden birisi yüz şeklini ve göz şeklini çok fazla özelleştirebiliyorsunuz. Size bire bir benzeten avatarınızı yapmanız mümkündür.

Avachara

Avachara, bu sitede özellikle iyi özelliklerinden birisi boydan fotoğraf ayarlayabilirsiniz. Girdikten sonra cinsiyet seçiminden sonra tasarımınıza başlayabilirsiniz. Yüz hatları olsun, burun, ağız, kaş ve saçlarla birçok seçenekleri bulunuyor. Kıyafet kombinleriyle avatarınızı tamamlayabilirsiniz.

Pick A Face

Pick A Face, bu siteyi kullanarak hazır tasarımlar içerisinden kendi avatarınızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Onlarca seçenekleriyle diğer sitelerle benzerlikleri aynıdır. Siteye girdikten sonra create butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz.

Bonus: Online Southpark Avatarı Yapma

Bonus: Online Southpark Avatarı Yapma, bu avatar yapma sitesi diğerlerinden farkılıdır. Bir çizgi karakter olan Sout Park’ın Carman’ın siması ile avatarınızı yapıyorsunuz. Vücut şeklini seçerek avatarı yapmaya başlıyorsunuz.

Simpsonize Me

Simpsonize Me, güzel bir avatar yapma sitesi fakat kendi fotoğrafınızı yüklemeden başlayamıyorsunuz. Fotoğraf, yaşınız, ve cinsiyetiniz ile istediğiniz Simpson’ın rengi, saç stili ve kıyafet seçimiyle avatarınızı oluşturabilirsiniz.

Sizler için yukarıda Online Avatar Yapma Siteleri‘ni sırasıyla yazdık. Kolay bir şekil avatarınızı yapabilirsiniz.

Tüm yazı ve etkinliklerimiz için anasayfamıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir