La Casa De Papel 4. Sezon Hakkında Herşey (Berlin Yaşıyor mu?)

La Casa De Papel 4. Sezonu bu sefer mükemmel bir 8 bölümlük sezonuyla tekrardan hayranlarını ekrana kitleyecek. İşte sizler için özenle incelediğimiz La Casa De Papel 4. Sezon Hakkında Herşey (Berlin Yaşıyor mu?)

Ülkemizde ve tüm dünyada 3 Nisan 2020 günü Netflix platformu üzerinden yayınlanan diziyi hızlıca tanıyalım. La Casa De Papel olarak da bilinen İspanyol suç drama dizisi, dördüncü sezonunda heyecan verici olacak ve hayranları kesinlikle ekrana etkileyecek. Alex Pina tarafından yaratılan soygun temalı suç draması, 2017’de ilk çıkışını yaptı. Dizi, üçüncü sezonunu Temmuz 2019’da tamamladı ve bu dördüncü sezonun hikayeyi nasıl işlediğini görmek ilginç olacak.

La Casa De Papel 4. Sezon Hakkında Herşey

Peki La Casa De Papel 4. Sezon Hakkında Herşey (Berlin Yaşıyor mu?)

La Casa De Papel 4. Sezon Hakkında Herşey (Berlin Yaşıyor mu?)
La Casa De Papel 4. Sezon Hakkında Herşey (Berlin Yaşıyor mu?)

La Casa De Papel, Netflix sayesinde uluslararası alanda büyük başarılar elde eden İspanyol dizidir.

Sizlere ilk olarak La Casa De Papel 4. Sezon hakkında birkaç spoiler niteliğinde ipuçları vereceğim. Profesör, Lizbonun yaşadığını öğrenecek ve son planını devreye sokacağı söyleniyor. Fragmanda karşımıza çıkan Merkez Bankasının güvenlik amiri Gandia kaostan yararlanarak, profesör ve ekibin bağlantısını kesecek.

Gandia’nın Tokyo’yu esir aldığını gören Stockholm onu etkisiz hale getirmesi ve ardından fragmanda gördüğünüz yoğun bakımda olan gözü kapalı olan kişi Berlin olacaktır.. Tahminimize göre Berlin ağır yaralanıp hastaneye kaldırıldı. Gözlerini açacak ve polislerin arasına sızacak. Ekibini kurtarmak için elinden geleni yapacağını eminim. La casa de papel 4.sezonda Berlini tekrar görmek isteyen binlerce insan var 4.sezonda bakalım neler olacak? 4.sezonun 6.bölümünde ne yazık ki en güçlü karakterlerden biri olan Nairobi ölüyor…

La casa de Papel 4. Sezondaki Oyuncular Kimler?

 Tokyo (Úrsula Corberó), Profesör (Álvaro Morte), Lizbon (Itziar Ituño), Rio (Miguel Herrán), Denver (Jaime Lorente), Stockholm (Esther Acebo), Palermo (Rodrigo De la Serna), Helsinki (Darko Peric), Bogotá (Hovik Keuchkerian) ve Marsella (Luka Peros) yine yeni sezonda.

Instagram web sayfasındaki afişlerden de gördüğümüz üzere üçüncü sezon finalinin bitiminde diziye girecek mi? diye düşündüğümüz bu konuda belirsiz kalan Berlin (Pedro Alonso) ve Nairobi’yi (Alba Flores) doğruladı. Oluşabilecek farklı oyuncular, Alicia Sierra olarak Najwa Nimri ve Arturo Roman olarak Enrique Arce’dir.

La casa de Papel 4. sezon son mu? La casa de Papel 5. sezon gelecek mi?

La casa de Papel‘in 4. sezonunun final sezonu olup olmayacağı henüz doğrulanmadı. Beşinci bölümde işin devam ettiğini söylentiler duyduk, ancak henüz hiçbir şey teyit edilmedi.

La Casa De Papel 4. Sezon Hakkında Herşey (Berlin Yaşıyor mu?) gibi diğer blog yazılarımız için anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir