Kuşadası Gençlik Festivali 2020

Yaz sıcağında serinleten festival Kuşadası Gençlik Festivali, her yıl Temmuz ayında Aydın’ın Kuşadası ilçesinde düzenlenen bir festivaldir. Eğlencenin dorukta yaşanacağı gençlerin buluştuğu bu festivale günler kaldı..

Festival’e tabii ki de her yaştan insan katılabiliyor. Genci, yaşlısı tüm müzik severler temmuz ayında bu festival’de eğlenmek için buluşuyor..

İşte Festival Hakkında Tüm Detaylar;

Kuşadası Gençlik Festivali 2020 Bilet Fiyatları Ne Kadar?

  • Günlük Giriş Bileti : 40,00 TL
  • Kombine Bileti: 80,00 TL
  • Kamp + Kombine Bileti : 100,00 TL

Kuşadası Festivali 2020 için fiyatlar listede belirtildiği gibidir. Eğer bu festivale katılma kararını verdiyseniz bir an önce biletleri almanızda fayda var. Çünkü festival tarihi yaklaştıkça, zaman daraldıkça fiyatları artabiliyor ve aynı zamanda bilet kalmayabiliyor.

Kuşadası Gençlik Festivali 2020 Ne Zaman?

Bu yıl Kuşadası Gençlik Festivali 2020 Her yıl olduğu gibi Temmuz ayının 8-9-10-11-12’sinde Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yer alan sevgi plajında düzenleniyor. Festivalde birçok yerli ve yabancı konser grubu yer alacaktır.

Kuşadası Gençlik Festivali 2020 Hangi Sanatçılar Katılıyor?

Hangi Sanatçılar Katılıyor?

Kuşadası Gençlik Festivalinin 2020 yılına ait bir etkinlik takvimi açıklanmamıştır. Web sitemizi takip ederek tekrardan bu yazıdan açıklandığı zaman bilgi alabilirsiniz.

Festivali Kim Düzenliyor?

Kuşadası Festivalini, oldukça tecrubeli bir isim olan Umut Kuzey yani Milyon Yapım düzenliyor. Zeytinli Rock Festivali, Kuşadası Gençlik Festivali, ÇeşmeFest, EskiFest, Çukurova Rock Fest Milyon Yapım tarafından düzenlenmektedir.

Nasıl Bilet Alırım?

Biletleri isterseniz Milyon Yapım’ın mobil uygulaması ile online olarak satın alabilirsiniz. Dilerseniz de Biletix’in web sitesi üzerinde online olarak satın alabilirsiniz. Biletler her yıl Aralık ayının ortaları gibi satışa çıkartılıyor ve ilk çıkarılan fiyat oldukça uygun oluyor. Erkenden almakta fayda var. Not: Eğer Milyon Yapım’ın kendi mobil uygulamasından bilet alma işlemini gerçekleştirirseniz daha ucuza mal etmiş olacaksınız. Biletix komisyon kesmektedir. O yüzden fazla tercih edilmemektedir.

Kuşadası Festivaline Nasıl Giriş Yaparım?

İlk olarak Milyon Yapım’ın mobil uygulamasından online olarak satın aldıysanız uygulamanın içerisinde sol tarafta biletlerim kısmına giriş yapın. Satın almış olduğunuz bilet ile ilgili size bir tane QR kodu verilmiş olacaktır.. Festival alanına ulaştığınız zaman giriş kapısındaki görevliler bu QR kodunu gösterip giriş yapabilirsiniz. Girerken sizlere bir bileklik takacaklar ve festival boyunca bu bileklikler kolunuzdan çıkartılmaması istenecektir. Bu bileklikler giriş çıkış esnalarından festivalden olduğunuzun kanıtıdır.

Eğer Biletix’in web sitesinden satın alma işlemlerini gerçekleştirdiyseniz bu durumda biletinizin ekran görüntüsü alabilir veya fotokopiden çıktı alabilirsiniz. Ardından Bilette bulunan QR kodu görevlilere göstererek giriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir