Kuaförüm Sensin’e nasıl katılırım? 2020

Show Tv’nin sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin’e nasıl katılırım? 2020 diye soruyorsan doğru yerdesin. Hafta içi her gün saat 12.15’te başlayan bu yarışma programı bir kuaför ve bir makyöj takımlarından oluşmaktadır.

Kendinize güveniyor ve en iyi saç tasarımını ve makyajı ben yaparım diyorsanız hemen katılmalısınız diyoruz.

Kuaförüm Sensin Model Başvurusu Nasıl Yapılır?

Show Tv’nin web sitesi üzerinden Kuaförüm Sensin‘e direkt olarak başvurmaktadır. Bu yarışmada model olarak katılmak için aşağıdaki linke tıklayıp başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

İşte burayı tıklayarak Kuaförüm Sensin yarışma programı için model başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Aşağıda belirtmiş olduğumuz talimatları izleyerek formu doldurup başvuruda bulunabilirsiniz. Büyük ödülün sahibi olmak için okumaya devam edin.. 🙂

Kuaförüm Sensin Kuaför ve Makyöj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kuaförüm Sensin Kuaför ve Makyöj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kuaförüm Sensin yarışması 4 takım’dan oluşuyor her bir takım bir kuaför ve bir makyöj ile oluşuyor. Haftanın sonunda büyük ödülü kazanmak için en güzel saç ve makyaj tasarımını yapmanız gerekiyor. Lafı uzatmadan Kuaförüm Sensin’e nasıl katılırım? 2020 nasıl başvuracağınızı söyleyelim. Başvuru son derece kolay.. Yarışma Programı hafta içi her gün saat 12.15’te başlıyor.

İşte Kuaförüm Sensin Başvuru Formu tıklayarak başvuru formuna ulaşıp katılabilirsiniz. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduğunuz emin olun.

Başvurunuz kabul edilmez ise geri dönüş sağlanmayacaktır.

Formu doldurduktan sonra sizi aramaları ve iletişime geçmeleri için lütfen bekleyiniz. Uzun süre oldu ve hala geri dönüş sağlanmadıysa tekrar başvurabilirsiniz. Elenme ihtimalinizi de göz önünde bulundurun.

Ayrıca Kuaförüm Sensin’e bu hafta kim veda etti? diye merak ediyorsanız buraya tıklayınız.

Kuaförüm Sensin’e nasıl katılırım? 2020 yazımız gibi diğer blog yazılarımıza gözatmak için anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir