Karantinada Oynanacak Ücretsiz 9 Mobil Oyun

Karantinada en çok oynanan mobil oyunlar, karantinada oynanacak ücretsiz 9 mobil oyun, bedava mobil oyunlar..

Korona salgını nedeniyle dünyanın dört bir yanındaki insanlar evlerine kapanmak zorunda kaldı. Kendilerine oyalanacak şeyler aramaya başladılar. Bununla beraber Google Play, App Store’da birçok mobil oyun üretici firma karantinada ücretsiz oyunlarını duyurdular. Editörler tarafından önerilen Karantinada Oynanacak Ücretsiz 9 Mobil Oyun sıraladık.

Çoğu oyunun ücretsiz bir gösterge puanı vardır, bu da tüm aile tarafından oynanabileceği anlamına gelir. İstisnalar, silah ve şiddet kullanımı nedeniyle Johnny Trigger ve Hunter Killer gibi daha aksiyon odaklı oyunlardan bazıları ve şiddeti daha komik bir şekilde getiren Rescue Cut. Listenin geri kalanında Brain Out ve Woodturning gibi bulmaca oyunları bulunuyor; Mario Kart Tour gibi yarış; ve Take Off: Flight Simulator gibi simülatörler her yaş için piyasaya sürüldü.

Karantinada en çok oynanan ücretsiz mobil oyunlar

1. Johnny Trigger (Android ve iPhone)

Johnny Trigger mobil oyunu
Johnny Trigger

Oyun, oyuncuları Johnny’yi mafya kötülüğü ile dolu aşamalarda kontrol etmesini sağlarken, ağır çekim aksiyon sahneleriyle herkesi ortadan kaldırır. Oyuncunun rolü, Johnny’nin herhangi bir atışı kaçırmayacağından ve bir isabetle sonuçlanmayacağından emin olmak için atışların zamanlamasını kontrol etmektir.

2. Woodturning (Android ve iPhone)

Woodturning  mobil oyunu
Woodturning

Farklı bir tür bulmaca arayan kullanıcılar için Woodturning, amacınızın ahşap bir nesne oymak olduğu ilginç bir deneyim getiriyor. Oyuncu, başlangıçta önerilen şekle mümkün olduğunca yaklaşmaya çalışmak için farklı türde keskiler kullanırken nesne sürekli olarak döndürülür.

3. Draw Climber (Android ve iPhone)

Draw Climber mobil oyun
Draw Climber

Karakterinizin bacaklarını çizdiğiniz bir oyun olan Draw Climber’da oyuncuları oldukça garip bir yarış bekliyor. Dokunmatik ekranda sadece çizikler, çeşitli kurslarla rakibinizi itecek üyeler haline gelir. Çizilen bacak türü, oyuncunun rakipleri yenip yol boyunca yeterli jeton alıp alamayacağını belirler.

4. Mario Kart Turu (Android ve iPhone)

Mario Kart Turu Oyunu
Mario Kart Turu

Mario Kart Tour, oyuncuları hem Mantar Krallığı’nda hem de Londra ve Paris gibi gerçek dünyada pistlerde yarışıyor. Kontrol yöntemi, oyuncuların sadece dönüşlere ve eşyaların kullanımına odaklanmasına yardımcı olan kartın otomatik hızlandırılmasıyla da basitleştirilmiştir. Oldukça keyifli ücretsiz bir oyundur.

5. 8 Top Havuzlu Bilardo Oyunu (Android ve iPhone)

8 Top Havuzlu Bilardo Oyunu
8 Top Havuzlu Bilardo Oyunu

8 Ball Pool, dünyanın her yerinden rakiplere karşı çok çeşitli ve çatışmalar içeren bir paket getiriyor. Oyuncular geleneksel 8 Top, 9 Top oyunlarında kapışabilir, ekstraları kazanmak ve daha fazlası için Lucky Shot’da şanslarını deneyebilirler. Oyun sahne olarak çeşitli barlar, kulüpler ve salonlara sahiptir ve oyuncular farklı kulüplerden oluşan bir koleksiyona sahip olabilirlar. Bilardo severler için karantinada en çok oynanan ücretsiz oyunlar arasındadır.

6. Take Off: Flight Simulator (Android, iPhone ve PC)

6. Take Off: Flight Simulator (Android, iPhone ve PC)
6. Take Off: Flight Simulator (Android, iPhone ve PC)

Take Off: Flight Simulator, oyuncuların çeşitli görevlerde çeşitli uçak tiplerini uçmasına izin veren popüler bir uçuş simülatörüdür. Dünya çapında seyahat etmek için havayollarınızı açmak hala mümkündür. Oyun, kamyon simülatörlerine benzer bir görev yapısına ve şirket yönetimine sahip, ancak park yerine tek parçaya inmek için çok daha büyük bir meydan okumaya sahip.

7- Brain Out (Android ve iPhone)

Karantinada en çok oynanan ücretsiz mobil oyunlar

Bulmaca sevenler için, Brain Out muhteşem bir oyun ayrıca hepsi oldukça zor. Oyun, basit görünebilir ancak sorunları çözmek için kullanıcının kutunun dışında düşünmesini gerektirir. Bazen bulmacalardan birine takılmak mümkündür, ancak son çare olarak bir yardım sistemi de vardır.

8. Hunter Assassin (Android ve iPhone)

Hunter Assassin (Android ve iPhone)
Hunter Assassin

Diğer mobil aksiyon oyunlarının aksine, Hunter Assassin, oyuncuyu daha güçlü ve iyi donanımlı düşmanlara karşı dezavantajlı bir asker rolüne sokar. Tamamen ücretsiz olan bu oyun hem android hem de iphone’larda oynayabilirsiniz.

9. Parkour Race (Android and iPhone)

Parkour Race

Kullanıcıların karakterlerini ekranda sola veya sağa hareket ettirmeleri yeterlidir. Ancak, oyun senaryosuna göre, diğer karakterlerin önüne geçmeye çalışmak için sıçramalar yapabilir, engellerin altında kayabilir ve hatta duvarlardan geçebilirler.

Diğer blog yazılarımıza göz atmak için anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir