Karantinada En Çok İzlenen Diziler

Karantinada evde yapacak birşey kalmayınca insanlar dizi ve filmlere sardı. Koronavirüs sebebiyle yetkililerin tavsiyeleri üzerine evde kalmaya devam ediyoruz. Bu sıkıntılı dönemi eğlenceli anlara dönüştürmek elbette zor değil. Sizler için sırayacağımız Karantinada En Çok İzlenen Diziler yazımıza geçelim.

Koronavirüs pandemisiyle savaşmak için evde kalırken, gözlerimiz eğlence ve dikkat dağıtıcı şeyler arıyor. Ve ne izleyeceğiniz konusunda daha fazla seçenek bulmak için arayışlara başladık.

Karantinada En Çok İzlenen Diziler

Araştırmalara göre Türkiye’de en çok izlenen dizi Mucize Doktor oldu. Ardından onu devam eden Çukur dizisi, Babil gibi dizeler sıraya girdi. Fakat karantinadan dolayı birçok dizi çekimlerine ara vermek zorunda kaldı.

Kuruluş: Osman

Şu anda Türkiye’de en çok izlenen dizilerden bir tanesi Kuruluş: Osman dizisi, insanlar her çarşamba akşama ekrana kilitlenip nefes nefese bu diziyi seyrediyorlar.

Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz

Daha önceden çekilmiş bölümlerinden dolayı yeni bölümlerine devam eden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi karantinada en çok izlenen dizilerden birisidir.

Güldür Güldür Show

Show Tv’nin komedi programı eski ve yeni bölümleriyle hala devam etmekte karantinadayken koronavirüs psikolojisinden bir nebze çıkıp gülmeyi özlediğimiz çok belli Güldür Güldür Show, Karantinada en çok izlenen Tv programlarından biri oldu.

Kuzey Yıldızı

Fox Tv’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı, Türkiye’de en çok izlenen dizilerden birisidir. Reyting rekorları kıran karadeniz dizisi türk halkı tarafından çok seviliyor.

Karantinada En Çok İzlenen Netflix Dizileri

Netflix dizi ve film platformu karantina’da en çok tercih edilen dizi ve filmleri sıraları Netflix’in Karantinada En Çok İzlenen Dizilerileri şöyledir;

1- Love is Blind

Gerçeklik(realite) programı Love is Blind, tüm dünyada ve ülkemizde en çok izlenen Netflix programlarından oldu. Zirveyi taşıyan Love is Blind realite programı tabii ki yalnız değil onunla beraber listeye devam eden ülkemizde karantina boyunca en çok izlenen diziler özellikle “Elite” izlenme rekorları kırdı.

2- Elite

Bir gençlik dizi olan elite adeta 2020 yılında keşfedilmiş mükemmel bir ispanyol dizisi. Tüm dünyada ve ülkemizde herkesin beğenisini toplayan Elite’i daha izlemediyseniz hemen başlayın.

3- Crash Landing on You

Güney Kore sinemasından bir dizi ile devam ediyoruz. 16 bölümden oluşan Crash Landing on You, Netflix’te en çok izlenen diziler arasındadır.

4- Sex Education

Sex Education’da bir gençlik dizisi aslında komik ve eğlenceli bölümleriyle karantinada en çok izlenen dizilerden 4.sırada yerini aldı.

Karantinada En Çok İzlenen Diğer Yabancı Diziler;

5- Stranger Things

6- I Am Not Okay with This

7- The Trials of Gabriel Fernandez

8- Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

9- Money Heist ( La casa de Papel )

Bildiğiniz üzere nisan ayının ilk haftasında yayınlanan 4.sezonu ile adeta Netflix platformunun çökmesine neden olan dizi karantinada en çok izlenen diziler arasında ilk 10’a girmeyi başardı. İlerleyen zamanda ilk sıralara çıkacağını düşünüyoruz.

10- Better Call Saul

Sizde en çok izlediğiniz favori dizinizi yorum olarak yazarsanız listemize katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıca Karantinada yapılacak şeyler yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir