İstanbul’daki En İyi Gece Kulüpleri 2020

İstanbul Gece Hayatı diyince aklımıza ilk gelen gece kulüplerini, hangi semtlerde en iyi gece kulüplerinin bulunduğunu ve bu kulüplerin fiyat ortalamalarından bahsedeceğiz. İşte İstanbul’daki En İyi Gece Kulüpleri 2020 hakkında herşey bu yazımızda..

İstanbul eşsiz manzaraya sahip tarihi ve kalabalık bir şehir. İstanbul’da onlarca gece kulübü bulunmaktadır.

İstanbul’daki En İyi Gece Kulüpleri 2020 bulunduğu semtler:

Bu gece kulüpleri özellikle Avrupa Yakası olarak; Taksim, Beyoğlu, Nişantaşı, Etiler, Bebek, Kuruçeşme, Ortaköy, Bakırköy semtlerinde bulunmaktadır.

Anadolu Yakası’nda ise; Kadıköy, Bağdat Caddesi ve Caddebostan semtlerinde bulunmaktadır.

İşte İstanbul’un En İyi Gece Kulüpleri 

İstanbul’da onlarca gece kulübü bulunmaktadır. Bu sebebten dolayı bu yazımızda sizler için araştırdığımız İstanbul’daki En İyi Gece Kulüpleri 2020 yılının favori gece kulüplerini sıraladık.

İstanbul’daki En İyi Gece Kulüpleri 2020

istanbuluneniyigececlubu
İşte İstanbul’un En İyi Gece Kulüpleri

KLEIN

İlk olarak bu efsane ve özel gece kulübünden bahsetmek istedik. Klein yaz aylarında “Klein Garten” konsepti ile bahçe görünümlü açık hava kulübüne dönüşüyor. Klein, İstanbul’un en iyi gece kulüpleri arasındadır. Rezervasyon harici içeriye girmek oldukça zordur. Taksim Harbiye’de bulunan Klein Cuma ve Cumartesi 23.00 ile 04.00 arasında açıktır.

Adres: Cebel Topu Sk. No:4, Harbiye, Şişli, Beşiktaş

İletişim: 0 (212) 291 84 40

Masquerade Club 

Masquarade Club, zamanın en iyi gece kulübü Reina’dan sonra en iyi gece kulübü olarak bilinmektedir. Sıra dışı performansları ve dansçıları ile müşterilerini adeta büyülüyor. Konum olarak İstanbul Gayrettepe’de bulunan Masquerade Club dekorasyon olarak hoş ve büyük bir mekandır. Yurtdışından birçok sanatçıyı ağırlayan Masquarade Club’a son olarak TYGA konseri düzenlenmiştir.

Adres: Yıldız Posta Cad. Sinan Pasajı No:38 D:26 Gayrettepe, Beşiktaş

İletişim: masqueradeistanbul.com

Ruby Club

Son zamanların yükselen yıldızı Ruby, konum olarak İstanbul Ortaköy’de bulunmaktadır. Efsane bir boğaz manzasına sahiptir. İsterseniz güzel bir akşam yemeğinden sonra üst katında sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsiniz.

Adres: Yıldız Mh., Ortaköy Salhanesi Sk. No:5, Ortaköy, Beşiktaş

İletişim: 0 (212) 291 84 40

Sortie Club

Kuruçeşme’nin vazgeçilmez gece kulübü Sortie, İstanbul’un en iyi gece kulüpleri arasında 2020 yılında da tahtını korumaya devam ediyor. Kesinlikle planlarınızın arasına almanız gereken bir gece kulübü’dür. Özellikle hafta sonu yoğunluğundan dolayı önceden arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Boğaz manzarasıyla çok seveceğiniz bir gece kulübü..

Adres: Muallim Naci Cd. No:54, Kuruçeşme, Beşiktaş

İletişim: 0 (212) 327 85 85

Grande Quintal Club

Henüz yeni bir gece kulübü olmasına rağmen tecrübeli işletme kadrosuyla kısa sürede İstanbul’un En İyi gece kulüpleri arasında yerini aldı. Levent Nispetiye Caddesinde bulunan bu gece kulübü efsane sahne şovlarıyla müşterilerini eğlendirmeyi devam ediyorlar. Pazartesi günü hariç her gün hizmet vermektedir. Gelmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekmiyor fakat yoğunluktan dolayı yerinizi ayırtmanız da fayda var..

Adres: Nispetiye Mh., İris Sok. No:4, 34330 Beşiktaş/İstanbul

İletişim: 0535 468 62 28

Teddy Club

İstanbul Esentepe’de bulunan Teddy Club, hafta içi ve hafta sonu faaliyet göstermektedir. İçerideki Teddy konsepti ile sizleri partilerken bir ayıcık eşlik ediyor. Yerli ve yabancı dj performanslarıyla eğlendirmeye devam ediyor. 2020 yılında da halen İstanbulluların en çok tercih ettiği gece kulüpleri arasında yer almaya devam ediyor..

Adres: Esentepe, Kore Şehitleri Cd. No:48/50 D:No:48/50, 34000 Şişli/İstanbul

İletişim: 0532 445 84 00

Sizler için hazırladığımız İstanbul’daki En İyi Gece Kulüpleri 2020 gibi diğer blog yazılarımız için anasayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir