İstanbul Ücretsiz Yetişkin Tiyatrosu 2020

İstanbulda Ücretsiz Yetişkin Tiyatrosu 2020

İstanbul Ücretsiz Yetişkin Tiyatrosu 2020 adlı yazımızda sizlere ücretsiz yetişkin tiyatrolarından bahsedeceğiz çocuklar gibi biz yetişkinlerin de eğlenmeye tiyatroya gitmek gibi isteklerimiz olabiliyor. Bu isteklerden ziyade bu sahne sanatını yaşatmamız gerektiğini unutmamalıyız. Televizyon sayesinde birçok dizi ve film izleyebiliyoruz fakat her zaman tiyatrolara katılamıyoruz.

İstanbul Ücretsiz Yetişkin Tiyatrosu 2020 yazısında sizlerle beraber istanbuldaki ücretsiz tiyatroları öğreneceğiz. Bütçemize uymayan bazı ücretli tiyatrolar belediye tiyatroları sayesinde ücretsiz bir şekilde izlememizi sağlıyor. Peki bu İstanbul Ücretsiz Yetişkin Tiyatrosu 2020 nerede?

İstanbul’da Nerelerde Yetişkin Tiyatroları Var? 2020

İstanbuldaki Yetişkin Tiyatroları Nerede?

İstabul’da birçok yerde yetişkin tiyatroları bulunmaktadır, bunlardan bazıları şunlardır; 

İstanbul’da Nerelerde Yetişkin Tiyatroları Var? 2020

İstanbul Belediyesine ait devlet sahnelerinden bazılarını aşşağıda görüyorsunuz.

Fatih Unkapanında bulunan

Reşat Nuri Sahnesi

Gaziosmanpaşa Ferih Egemen Çocuk Tiyatrosu Sahnesi

Gaziosmanpaşa Sahnesi

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi

Kadıköy Haldun Taner Sahnesi

Kağıthane Küçük Kemal Çocuk Tiyatrosu Sahnesi

Kağıthane Sadabad Sahnesi

Sultangazi Hoca Ahmet Yesevi Sahnesi

Ümraniye Sahnesi

Üsküdar Kerem Yılmazer Sahnesi

Üsküdar Musahipzade Celâl Sahnesi

Dilerseniz İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait resmi sitesinden detaylara bakabilirsiniz. Aynı zamanda özel firmalara ait tanıtım amaçlı birçok ücretsiz yetişkin tiyatrosu mevcuttur. Diğer etkinliklere bakmak için lütfen anasayfamızda bulunan etkinlikleri ziyaret etmeyi unutmayın.

Hergün yenilenen etkinliklerimiz ile siz değerli ziyaretçilerimize İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Bursa, Antalya, Tekirdağ ve diğer şehirlerdeki güncel etkinlikleri sunmaya devam edeceğiz. Bunların haricinde şehirlerdeki diğer aktivitelerin tümünü sizlerle buluşturacağız. Bunlardan bazıları Bale gösterileri, Buz Pateni gösterileri, Sokak Sineması, Halka açık alanlardaki şehir festivalleri, Şehir günleri gibi etkinlikler sitemizde yayınlamaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir