İstanbul’da Sosyete Pazarı Nerede Var

istanbulda sosyete pazarı nerede var

İstanbul’da Sosyete Pazarı Nerede Var, özellikle kadınların en çok sevdiği bir şeydir alışveriş. En uygun fiyatlarla en güzel şeyleri almak herkesin en büyük arzusudur. Bol bol ürünlerin bulunduğu ve daha ucuz olan sosyete pazarlarını sizler için derledik.

Yeşilköy Sosyete Pazarı

istanbulda sosyete pazarı nerede var

Yeşilköy Sosyete Pazarı, ilk sosyete pazarı denildiğinde ilk akla gelen yeşilköy çarşamba pazarıdır. Çarşamba günleri kurulur. Yeşilköy pazarı içerisinde yine markaların ürünleri, kozmetik ürünleri ve eşyalar satılmaktadır. Pazarı gezmek için sabah 08:00 – Akşam: 20:00 arasıdır.

Adres: Yeşilköy, Yeşilköy Halkalı Cd., Bakırköy/İstanbul

Kadıköy Sosyete Pazarı

istanbulda sosyete pazarı nerede var

İstanbul’un en eski pazarlarından biri Kadıköy Salı Pazarıdır. İstanbul sosyete pazarları kapsamında gidilip gezilmesi gereken bir yer. Kadıköy sosyete pazarı, Salı ve Cuma günleri kurulmaktadır. Kadıköy pazarında Salı günleri daha çok sebze ve meyve ağırlıklı tezgahlar yer almaktadır. Cuma günleri ise perde, halı, kıyafet, çanta ve hatta kumaş bile satılmaktadır.

Adres: Merdivenköy, Kadıköy/İstanbul

Beylikdüzü Sosyete Pazarı

istanbulda sosyete pazarı nerede var

Beylikdüzü Sosyete Pazarı perşembe günleri kurulmaktadır. Birçok tekstil ürünü ve malzemesi, eşya ve kozmetik ürün satılmaktadır. Ünlü markaların ürünlerininde yer aldığı pazar, uygun fiyatlarından dolayı kadınların çok tercih ettiği pazar arasında yer almaktadır.

Adres: Cumhuriyet, Cumhuriyet Cd, Esenyurt/İstanbul

Ulus Sosyete Pazarı

istanbulda sosyete pazarı nerede var

Eski adı ile Ulus Pazarı, 2005 yılına kadar her Pazar günü Akmerkez’in karşısında kurulmakta ve ihraç fazlası ürünleri satılıyordu. 2005 yılında bu pazar kapatıldı. İstanbul sosyete pazarları kapsamında bulunan pazar, 2011 yılında yeni yerinde yenilenmiştir. Pazar, perşembe günleri 08:00 – 19:30 saatleri arasında açıktır.

Adres: Levazım, Korukent Sitesi No:44, Beşiktaş/İstanbul

Beşiktaş Sosyete Pazarı

istanbulda sosyete pazarı nerede var

İstanbul’da Sosyete Pazarı Nerede Var sizlere sıraladık.Cumartesi günleri kurulmaktadır. Beşiktaş sosyete pazarı 2 katlı olup ve Beşiktaş evlendir dairesinin arkasında kurulmaktadır. Giriş katında sebze ve meyve satışı yapılmaktadır. Üst katında ise çeyizlik eşyadan kıyafete, parfümden aksesuara, birçok ürün satılmaktadır. Dolayısıyla ürün çeşitliliği çok fazla bulunmaktadır.

Adres: Türkali, Nüzhetiye Cd. No:66, Beşiktaş/Şişli/İstanbul

Pendik Sosyete Pazarı

istanbulda sosyete pazarı nerede var

Anadolu yakasında kurulan İstanbul sosyete pazarları arasında en büyük olan sosyete pazarıdır. Hangi ve ne ürünü isterseniz burada bulmak ihtimaliniz çok yüksektir. Cumartesi günü kurulan Pendik pazarı için insanlar il dışından dahi geliyorlar. Ev tekstilinden kıyafete, eşyalardan parfüme her şey bulunmaktadır.

Adres: Harmandere, Küme Sk., Pendik/İstanbul

Bakırköy Sosyete Pazarı

istanbulda sosyete pazarı nerede var

İstanbul sosyete pazarları listesinde başlarda bulunan ve oldukça meşhur Bakırköy cumartesi pazarıdır. Her hafta gerek İstanbul’dan gerekse il dışından birçok kişi gelmektedir. Çok ucuza, çeşit çeşit tekstil ürünü bulmak burada çok kolay ve basittir.

Adres: Osmaniye, Çolak İbrahim Sokağı, Bakırköy/İstanbul

İstanbul’da Sosyete Pazarı Nerede Var sizler için topladık.

Tüm yazı ve etkinliklerimiz için anasayfamıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir