İstanbul’da Lunapark Nerede Var?

istanbulda lunapark nerede var?

İstanbul’da Lunapark Nerede Var? lunapark dedik mi çocuktan, gence, yaşlısına kadar kendini çocuklar gibi hissettiği ve eğlendiği zaman gelir aklımıza. İstanbul’da birbirinden güzel lunaparklar bulunuyor. Çarpışan arabalar, korku tünelleri ve daha fazlası bulunuyor. Çocuklarıyla birlikte muhteşem bir gün geçirmek veya arkadaşlarınızla doyasıya eğlenmek mümkün. Sizlere İstanbul’un farklı bölgelerindeki lunaparkları sıraladık.

İstanbul Tema Park Vialand

istanbulda lunapark nerede var?

Vialand, devasa bir mekandır, içinde tramvayın geçmesi görsel olarak da güzel görünüyor. Çeşitli aktivitelere katılacağınız, hem alışveriş yapacağınız, hem de canınız ne çektiyse yiyebileceğiniz bir eğlence merkezidir. 09:45 – 21:00 saatleri arasında ring servisleri bulunmaktadır.

Adres: Yeşilpınar, Şht. Metin Kaya Sk. No: 11/1, Eyüp/İstanbul

Adapark

istanbulda lunapark nerede var?

Adapark, en büyük eğlence parkı özelliğine sahiptir. Parkın biri lunapark kısmından diğeri de yapay gölet kısmından 2 tane giriş ve çıkış kapısı buluyor. İçeride görsel bir şölen bulunuyor. Çocukların muhteşem bir gün geçirip, eğleneceği bir parktır.

Adres: Yıldırım, Sk, Yıldırım Mah. Hudut Yolu, Şehir Parkı Caddesı No:5, Bayrampaşa/İstanbul

Bakırköy Lunapark

istanbulda lunapark nerede var?

İstanbul’da Lunapark Nerede Var? konum olarak uğranması gerek bir rotadadır. Dönme dolap, balerin, gondol, çarpışan arabalar ve minik tren ile gününüzü gün edebilirsiniz.

Adres: Osmaniye, Bakırköy/İstanbul

Bostancı Lunapark

istanbulda lunapark nerede var?

Bostancı lunapark, Parkın en güzel özelliği şehrin içinde yer almasıdır. Böylece ulaşım çok kolay ve rahat oluyor. Lunaparkın için de çeşitli gösterilerde düzenlenmektedir.

Adres: Bostancı Mahallesi, Mehmet Şevki Paşa Cd. No:6, Kadıköy/İstanbul

Feshane

istanbulda lunapark nerede var?

Feshane lunapark haliç kıyısında yer almaktadır. Manzaralı, eğlenceli ve tarihi yaşayacağınız bir ortama sahiptir. Gondoldan çarpışan otomobillere, asansör kulesinden uçan gemilere, eğlencenin adresi olarak görülmektedir.

Adres: Nişanca Mahallesi, Feshane Cd. No:38, Eyüp/İstanbul

Luna Lunapark

istanbulda lunapark nerede var?

İstanbul’da Lunapark Nerede Var? İstanbul’un en büyük lunaparkıdır. Çekmeköy’de bulunuyor. Birbirinden muhteşem oyunlarla dolu ve eğlencenin adresi olarak görülüyor.

Adres: Taşdelen Mahallesi, Şile Yolu No:4, Çekmeköy/İstanbul

Moipark

istanbulda lunapark nerede var?

Moipark, Avrupa’nın en büyük kapalı ve eğlence mekanıdır. Mall Of İstanbul’da eğlence meraklılarının en büyük adresi olarak görülüyor. Her yaşa hitap edebilen aktivite ve oyun alanları ile sizin hemde çocuklarınızın eğlencenin sonuna kadar tadını çıkaracaksınız.

Adres: Mahmutbey Mahallesi, Süleyman Demirel Blv, İkitelli Başakşehir/İstanbul

Star Park Lunapark

istanbulda lunapark nerede var?

Star Park, çocuklara eğlence sunan İstanbul’da Küçükçekmece’de bulunuyor. Park’ta bulunan oyuncak çeşitlerinin çok fazla ve rengarenk olması, görsel olarak muhteşem görünmektedir. Çeşitlilik açısından, her yaştan çocuğa hitap ediyor.

Adres: Tevfik Bey Mahallesi, Armonipark Outlet Center, Halkalı Cd No:132, Küçükçekmece/İstanbul

Viaport Lunapark

istanbulda lunapark nerede var?

Viaport, açık alanda hizmet verip, Pendik’te bulunmaktadır. Küçük yaştaki çocuklara eğlence imkanı sunan lunapark, haftanın her günü saat 10.00 ile 22.00 arasında, eğlence severleri ağırlıyor.

Adres: Yenişehir Mahallesi, Dedepaşa Blv. No:19, Pendik/İstanbul

Viasea

istanbulda lunapark nerede var?

Viasea, Dünya standartlarına göre düzenlenen bu parkın içerisinde Avrupa’nın en hızlı beşinci Roller Coaster‘ı yani hızlı treni yer alıyor. Parkın içerisinde 35 farklı eğlence ünitesi bulunuyor. Çeşitli hızlı trenler ise en çok ilgi gören üniteler oluyor. Adrenalin dolu bu parkta eğelence dozunu kaçıracaksınız.

Adres: Cami Mah., ViaSea Eğlence Meydanı Viaport Marina No:29, Tuzla/İstanbul

Tüm yazı ve etkinliklerimize anasayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir