İphone Ücretsiz Müzik İndirme Programı (İnternetsiz)

İphone’daki birçok müzik uygulaması, İnternet bağlantısı olmadan dinlemek mümkün. Ayrıca müziksiz yapamam diyorsanız, çalma listelerinizi, albümlerinizi ve sanatçılarınızı daha kolay bir şekilde indirmenize ve yönetmenize izin veren bu uygulamalara göz atmalısınız.

İphone ios işletim sisteminin güvenlik önlemlerinden dolayı android sistemler gibi herşeyi direkt olarak indirememekteyiz. Bu sebebten dolayı iphone’da birçok uygulama çıkmıştır. Fakat bunlardan hangileri güvenli hangileri hızlı ve ücretsiz. Neyse ki, iPhone ve iPad’de ücretsiz şarkı indirmek çok kolay!

Peki lafı uzatmadan ios’ta nasıl müzik indirilir? diye soruyorsanız. İşte sizler için araştırdığımız İphone Ücretsiz Müzik İndirme Programları 2020 neler? bu yazımızda..

İnternetimiz her zaman olmayabiliyor bu gibi durumlarda iPhone’unuzda çevrimdışı bir müzik uygulaması bulundurmak iyidir. Bu uygulamaları kullanarak istediğiniz zaman müzik indirebilir ve çalabilirsiniz, veri bağlantınızın olması ya da olmaması hiç önemli değil.

İşte Sırasıyla İphone Ücretsiz Müzik İndirme Programları 2020 ;

Freegal Müzik

Freegal Müzik

Freegal, iPhone için en çok kullanılan müzik indiricisidir. Nedeni, bu uygulamayı kullanarak iPhone veya iPad’de ücretsiz müzik indirebilirsiniz. Bu uygulama mevcut 7 milyondan fazla şarkı var. Yani, seçenekleriniz asla bitmeyecek.

İndir‘e tıklayarak Freegal Müzik uygulamasını deneyebilirsiniz.

Pandora: Müzik ve Podcast’ler

Pandora: Müzik ve Podcast’ler

Pandora Müzik, müzik ve video akışı ve indirmek için harika bir uygulamadır. Çok kolay bir arayüz vardır ve tek bir dokunuşla müzik indirebilirsiniz. Uygulama ayrıca şarkıları farklı formatlarda indirmeye izin verir.

İndir tıklayarak Pandora: Müzik ve Podcast’ler uygulamasını deneyebilirsiniz.

iDownloader : İphone Ücretsiz Müzik İndirme Programları 2020

iDownloader

iDownloader, yalnızca müzik indirmekle kalmayıp aynı zamanda tonlarca daha fazla özellikle birlikte video indirebileceğiniz bir iPhone uygulamasıdır. iDownloader temel olarak bir fotoğraf görüntüleyici ve bir web tarayıcısı ile birlikte gelen bir müzik ve video indirme uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak, müziğinizi paylaşmanın yanı sıra birçok şekilde yönetebilirsiniz.

İndir tıklayarak iDownloader uygulamasını deneyebilirsiniz.

TIDAL – İphone Ücretsiz Müzik İndirme Programları 2020

TIDAL – İphone Ücretsiz Müzik İndirme

TIDAL , Spotify veya Apple Music kadar popüler değil fakat en az onlar kadar etkili ücretsiz bir uygulama. Yüksek kaliteli ses kalitesi, videoları ve sanatçıların ve uzmanların küratörlü editörlüğünü sunan ilk müzik uygulaması olduğunu iddia ediyor. Uygulamaya 40 milyon parça sınırsız erişim sunuyor.

İndir tıklayarak TIDAL uygulamasını deneyebilirsiniz.

Deezer: Müzik ve Podcast Oynatıcı 

Deezer: Müzik ve Podcast Oynatıcı 

Deezer, en iyi radyo şarkılarını ve yeni şarkıları aramanızı, dinlemenizi ve hatta yayınlamanızı sağlar. Sınırsız çalma listeleri oluşturabilir ve müzik sürenizi artırmak için bunlara hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

İndir tıklayarak uygulamaya erişebilirsiniz.

Evermusic Çevrimdışı Müzik Çalar

Evermusic Çevrimdışı Müzik Çalar

Evermusic, müthiş bir çevrimdışı müzik indirme uygulamasıdır. Uygulama, Google Drive, Dropbox, OneDrive, Box, MEGA, Yandex.Disk ve WebDAV gibi birçok yerden müzik indirmenize izin veriyor. Ayrıca sesli kitapları destekler ve birden fazla sesli yer imi oluşturmanıza olanak tanır. Medya konumunu kaydedebilir ve hatta oynatma hızını değiştirebilirsiniz.

İndir tıklayarak uygulamaya erişebilirsiniz.

MyMP3 – Videoları mp3 ve en iyi müzik çalara dönüştürün

MyMP3 – Videoları mp3 ve en iyi müzik çalara dönüştürün

MyMP3 uygulamasını bu kadar kullanışlı kılan, herhangi bir videoyu kolayca MP3’e dönüştürmenize izin verebilmektir. Ücretsiz olarak dinlediğiniz parçaların kendinize göre isimlerini değiştirebiliyorsunuz.

İndir tıklayarak uygulamaya erişebilirsiniz.

Sizler için özenle hazırladığımız İphone Ücretsiz Müzik İndirme Programları 2020 yazımızdaki uygulamaları deneyip yorumlara yazmayı unutmayın.

Diğer blog yazılarımız için Anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir