İnternetten Yemek Siparişi Verilen Siteler

İnternetten Yemek Siparişi Verilen Siteler, günümüzde yaşadığımız koronavirüs salgını ile halkımız evlerinde kalmaya başladı. Bu süreçte kapanan restoran ve mekanların haricinde yemek yiyecek mekanlar bulmak mümkün olmuyor. Daha öncesinde de yaygın olan internetten sipariş günümüzde daha da artarak devam etmektedir. Evde kalmamız gereken bu süreçte insanlar, interneti daha aktif halde kullanmaya başlamıştır. Evinde gerekli yiyecek ve içeceği bulunmayan kişiler, çözümünü internetten sipariş vermekte buluyor. Binlerce çeşit bulacağınız yemek siteleri sizin için sıraladık.

İnternetten Yemek Siparişi Verebileceğiniz Favori Siteler

internetten yemek siparişi verilen siteler

Yemeksepeti

Yemeksepeti Türkiye’de ve Kıbrıs’ta online kullanılan yemek sipariş sitesidir. 25 binden fazla restoran ve her türlü menülerine ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz de ekstra bir ücret vermeden siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Her şekilde ödeme seçenekleri bulunuyor. Yemek söyledikçe puan kazanabilirsiniz. Daha önceden verdiğiniz siparişinizi seçip kolay bir şekilde tekrardan verebilirsiniz.

Sodexo Plus

Sodexo Plus, kurum çalışanlarının harcama alanında kurumsal çözümler sunar. İnternet sitesinden sodexo kartınız ile yemek siparişinizi kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kampanyalı menüleri takip edebilirsiniz.

Tıkla Gelsin

Tıkla gelsin, sertifikalı yiyecekleri ile müşterilerin memnuniyeti kazanmış online yemek sipariş sitesidir. Et ürünlerini yerli üreticilerle birlikte helal sertifikalı etten üretmektedirler.

Ne Yiyelim

Ne yiyelim, müşterilerine hızlı ve bütçesine göre hesaplı menü fiyatlarıyla yemeklerini online servis eden sitesidir. Telefon görüşmesi, yanlış anlaşılma, bekleme gibi sorunları ortadan kaldıran, sağlam altyapısı ile sorunsuzluk garantisi vermektedirler.

Yettim

Yettim, 2018 yılında kurulmuştur. İnternet sitesine girerek bulunduğunuz şehri seçerek kolay ve rahat bir şekilde siparişinizi verebilirsiniz. İnternet üzerinden siteye girdiğinizde sipariş vermek için, adınızı, soyadınızı, ev yada iş adreslerinizi açık bir şekilde telefon ve kişisel bilgilerinizi paylaşmanız gerekmektedir.

Yemeksiparişi.com

Online Yemek Siparişi Sitesi, sitesine girdikten sonra yapmanız gereken tek şey en yakın restoranı haritadan seçmek ve istediğiniz sevdiğiniz yemek siparişini vermek olacak. Verdiğiniz siparişler hesabınızda gizli ve saklı kalır. İstediğinizde aynı siparişinizi tekrardan kolaylıkla verebilirsiniz.

İnternetten Yemek Siparişi Verilen Siteler, binlerce çeşit bulabileceğiniz siteleri yukarıda sizler için sıraladık.

Tüm yazı ve etkinliklerimiz için anasayfamıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir