İnternet Alışveriş Siteleri Nelerdir?

internet alışveriş siteleri nelerdir?

İnternet Alışveriş Siteleri Nelerdir?, günümüzde gidip almak yerine bir çoğumuzun favorisi e-ticaret olmuştur. İlk zamanlar insanlar korkarak yaklaşsa da şimdilerde her geçen gün daha çok kullanılmaya başlanmıştır. Pazardaki payını her gün arttırarak devam ediyor. E-ticaret sayesinde internetten tek tıkla kapımıza kadar gelmesi, kargo ve fiyatların uygun olması diğer alışveriş yöntemlerini geride bırakıyor. Birçoğumuzun iş yoğunluğu olsun tatil günlerinde geze geze alışveriş yapmaktansa alışveriş siteleri sayesinde dünyanın dört bir yanından her aradığımız ayağımıza geliyor. Tabi bunların dışında her siteye güvenmemekte fayda var. Biz sizler için güvenli ve en iyi İnternet Alışveriş Siteleri Nelerdir? sıraladık.

Hepsiburada

hepsiburada

Hepsiburada, İstanbul’da 1998 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren sürekli gelişerek ve büyüyerek devam etmiştir. Doğan holding tarafından satın alındıktan sonra hızlı artışına devam etmiştir. En geniş ürün çeşitliliği bulunan sitelerden birisidir. Satılan ürünlerin ve satan tedarikçilerin ürünleriyle karşılaştırılması, hızlı kargolanması, sorunsuz iade ve güvenli alışverişiyle ünlü bir e-ticaret sitesi olmuştur.

Gittigidiyor

gittigidiyor

Gittigidiyor, site 2001 yılında kurulmuştur. Kısa bir sürede yükselişiyle birlikte 2011 yılında eBay tarafından satın alındı. Aranılan her ürünü bulabileceğiniz bir e-ticaret sitesidir. Ürünü aldıktan sonra kullanıcı ürünü onaylayana kadar para havuzda bekliyor, eğer onaylanırsa satıcıya para aktarılıyor. Güvenli bir alışveriş sitesidir.

Trendyol

Trendyol

Trendyol, 2009 yılında kurulmuştur. Türkiye’de moda e-ticaret alışveriş sitesidir. İçerisinde elektronikten, bebek ürünlerine, giyim ve aksesuarlardan birçok kategoriyi bulunduran e-ticaret sitesidir. Dünya’da black friday yani efsane cuma haftası indirimleriyle adını çok duyurmuş bir sitedir. Güvenli bir alışveriş sitesidir.

n11

n11

n11, 2012 yılında Doğuş Planet tarafından kurulmuştur. Ödeme yöntemlerinin fazla olmasıyla, ürün çeşitliliğinin geniş olması ve güvenli alışverişiyle başarılı bir e-ticaret sitesi olmuştur.

Çiçeksepeti

Çiçeksepeti

Çiçeksepeti, Emre Aydın tarafından 2007 yılında kurulmuştur. Adından anlaşıldığı üzere çiçek üzerine kurulmuş bir sitedir. Türkiye’nin her yerine istenilen her adrese çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Hediyelik eşya satışları, ürün satışlarıyla kendisini geliştirerek devam etmektedir. Güvenli bir e-ticaret sitesi olmuştur.

Amazon TR

Amazon TR

Amazon, dünyanın en büyük e-ticaret sitesidir. Ülkemizde de hizmet vermeye başlamıştır. Jeff Bezos tarafından kurulup ve az bir süre içinde Apple ile yarışan bir e-ticaret sitesi haline gelmiştir. Amazon prime adı altında ve netflix benzeri içerik izleme platformu önümüzdeki dönemde ülkemizde kullanılabilecek.

D & R

D & R

D & R, 1996 yılında kurulmuştur. Turkuvaz Medya Grubu’na bağlı Türk şirketidir. Doğan Holding ve Raks grupları ortak olarak kurmuştur. Kitap, müzik, film elektronik, oyunlar, hobi, hediyelik eşyadan kırtasiyeye kadar birçok ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Güvenli bir e-ticaret sitesidir.

Ebay

Ebay

Ebay, 1995 yılında kurulmuş ve en köklü bir alıveriş sitesidir. Açık arttırmalar üzerine kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. Kurulduğundan itibaren büyümesi ve ürün çeşitliliğini arttırarak her şekilde satışa başlamıştır. İkinci el ürün satışı bulunuyor. Güvenli bir e-ticaret sitesidir.

Morhipo

Morhipo

Morhipo, 2011 yılında kurulmuştur. Moda,aksesuar ve tüm giyim ürünlerinin satıldığı bir e-ticaret sitesidir.

Kitapyurdu

Kitapyurdu

Kitapyurdu, adından da belli olduğu üzere tek yönlü bir e-ticaret sitesidir. Kitap satışında ilk adres oluyor.

E bebek

E bebek

E bebek, 15 yıldır hizmet vermektedir. 4 yaşına kadar olan süreçte tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, sınırsız bilgi ve alışveriş sitesi olmuştur. Güvenli bir e-ticaret sitesidir.

Yazımızın sonuna geldik sizler için İnternet Alışveriş Siteleri Nelerdir? yazdık.

Tüm yazı ve etkinliklerimiz için anasayfamıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir