İlk buluşmada neler konuşulur?

Bir şekilde yeni insanlarla tanışıyoruz bu bazen sosyal medya sayesinde oluyor hatta günümüzde artık facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya araçlarını kulllanarak yeni insanlarla tanışıyoruz. İlk buluşmada neler konuşulur?

Bazen flörtleşiyoruz hatta konu sevgili olmaya kadar gidiyor.. Fakat ilk buluşmada neler konuşulup neler konuşulmayacağı hakkında pek birşey bilmiyoruz.

İlk buluşmada neler konuşulmaz? adlı yazımızda sizlere kesinlikle ilk buluşmada neler yapmamanız hakkında bilgiler vereceğiz. Tabii aynı zamanda da neler yapmanız hakkında kısa ama etkili ipuçlarından bahsedeceğiz. Hadi yazımıza geçelim..

İlk buluşmada; “Cinsel” konular konuşulmaz!

Cinsel yaşantanızdan asla bahsetmeyin!

Özellikle tecrübesiz erkekler tarafından bayanların ilgisini çekmek için düşülen tuzaklardan birisidir. Karşınızdaki hanıım size önyargılı bakabilir, uzak durun!

Aynı şekilde kadınlar içinde geçerli ilk buluşma da asla bir erkeğe önceki tecrubelerinizden bahsetmeyiniz.

İlk Buluşmada Neler Konuşulur?

İlk Buluşmada Neler Konuşulur?

Sizi yavaş yavaş tanımasına izin verin!

Partnerinizin ilgi duyduğu spor aktivitelerini sorun bu sayede onu konuşturup sıkılmamasını sağlayabilirsiniz.

İlk buluşmada neler konuşulup neler konuşulmayacı hakkındaki yazımız devam ediyor. Lütfen sonuna kadar okuyup kendiniz için önemli maddeleri not alın..

İlk Buluşmada Neler Konuşulmaz?

İlk Buluşmada Neler Konuşulmaz?

Maddi Öğeler

Parasıyla etkilemeyi düşüncenen maddiyatçı çift adayların düştüğü bir diğer hata da maddi öğelerdir. Örneğin; ilk buluşmada maaşlarından söz etmeleri çiftleri birbirinden soğutabilir. Zira karşınızdaki insanın sizi paragöz biri olarak tanımasını istemezsiniz..

İş Hayatı

İş hayatından karşılaşacağınız sorunlardan çalışma şartlarının zorluğundan iş arkadaşları ile ilişkilerinizi ilk buluşma da kimsenin merak etmediğinden eminim. Bu yüzden kadın ya da erkek olun hiçbir şekilde iş hayatınızdan bahsetmenizi tavsiye etmiyoruz.

Futbol

Kesin ve kesin olarak futbol çoğu kadının hiç haz etmediğini konuların başında gelir, kadınların ilgisini çekmeyen bu spor aktivitesi hakkında asla söz etmeyin derim. Partnerinizin ilgi duyduğu spor aktivitelerini sorun bu sayede onu konuşturup sıkılmamasını sağlayabilirsiniz.

Dedikodu

Başkasının hakkında yapacağınız olumsuz eleştiriler karşınızdakinin hakkında sizin içinde başkalarına ” acaba benim hakkımda da böyle konuşuyor mu? ” izlenimi verebilir. Bu sebebten dolayı dedikodu yapmayın.

Umarım İlk buluşmada neler konuşulur? / konuşulmaz? adlı yazımızı beğenmişsinizdir. Diğer blog yazılarımız ve etkinliklerimiz hakkında bilgi almak için anasayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir