En İyi Tur Şirketleri Nelerdir?

En İyi Tur Şirketleri Nelerdir, birçoğumuz iş yoğunluğunun ardından tatil günlerini güzel bir gezi ve tur ile taçlandırmak ister. Kolay ve güvenli bir tatil planı için tur şirketlerine göz atarız. Paket turları, konaklamalar, turlar, ulaşım, gezi, spor ve eğlenceli dakikaları yaşatır ve oluşturduğu hizmeti bize sunan kuruluşlardır. Tur şirketleri seyahat acenteleri, satış noktaları ve ulaşım hizmetleri ile kaliteli ve konforlu hizmetler vermektedir. Biz sizler için güvenli ve kaliteli zaman geçirmeniz için tur şirketlerini sıraladık.

ETS Tur

ETS Tur

ETS Tur, 1991 yılında hizmetine başlamış. Turizm’in yenilikçisi olmuştur. Yurt içinde ve yurt dışında paket tur ve otel konaklama hizmeti bulunuyor. Kurulduğu günden itibaren hızlı ve güvenli bir şekilde büyüyerek devam etmiştir. Yurt içinde otel satış ve pazarlamasını yapıyor. Türkiye’de 60, yurt dışında yüzlerce tur paketi üreten bir firma olmuştur. Seyehat alanında kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmet veriliyor.

Jolly Tur

Jolly Tur

Jolly Tur, tatil ve gezmeyi sevenlerin yol arkadaşı olmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini, kaliteli hizmete ve güvenliğini ön planda tutmaktadırlar. 600’ü geçkin satış noktaları bulunmaktadır. 3500 kişiyi aşkın kadrosu bulunmaktadır. Tecrübeli çalışanları, otel bağlantıları, kaliteli ürün ve uygun fiyatlarla hizmet sunmaya çalışmaktadırlar.

Anı Tur

Anı Tur

Anı Tur, yurt içinde 500’den fazla satış noktalarıyla kaliteli hizmet vermektedir. Kültür turları, birçok ülkenin gezi programları, yurt dışı otel seçenekleri, Kıbrıs’ta otelleriyle ve paket turlarıyla güvenli bir hizmet veriyor. Gezi programları düzenleniyor. Ulaşımda otobüs, uçak ve VİP hizmetleri de sunulmaktadır. Müşterilerinin memnuniyeti ve en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadırlar.

Setur

Setur

Setur, 1964 yılında Koç Holding tarafından kurulmuştur. Turizmde her faaliyeti bulunduruyor. Yurt içi ve yurt dışı uçak bileti satışı, tur operatörlüğü, kongre ve etkinlik organizasyonları ve tüm hizmetleri içerisinde bulunduruyor. Türkiye’de seyahat acenteleri, 200 yetkili ve sanat satış acenteleri, 1500 çalışanı ile güvenli ve kaliteli hizmet vermeye çalışmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetine, toplumun sorumluluk anlayışına ve çevreyi koruma üst düzeyde önem göstermektedir.

Kappa Tur

Kappa Tur

Kappta Tur, güvenli, kaliteli ve deneyimli kadrosu ile yenilikçi olma adımlarıyla hizmet vermeye çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve rahatlığını üst düzeyde tutmaya sağlamaktadır. Kusursuz ve hatasız hizmet vermeye çalışmaktadır. Dünyanın birçok yerine seyahat, gemi turları, özel tur organizasyonları, kongre ve asistans hizmetiyle devam etmeye çalışıyor.

Pronto Tur

Pronto Tur

Pronto Tur, 1993 yılında kurulup hizmete başlamıştır. 87’den fazla ülkeye ve 100 binden fazla kişiye yurt dışı seyahati düzenlemektedir. 35 acentesi ve Türkiye’de 1.120 satış noktası ve 300’den fazla çalışanı ile gezi ve turizmde hizmet vermeye devam etmektedir. Biletleme, kurumsal seyahat hizmetleri, hava parası, vize hizmetleri, tek turlar, misafir ilişkileri, pazarlama, içerik ve seyahat deneyimiyle kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır.

Tura Turizm

Tura Turizm

En İyi Tur Şirketleri Nelerdir, Tura Turizm, 1966 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Acente ve seyahat hizmetleriyle kaliteli ve konforlu, tatiller sunuyor.

Tatilbudur

Tatilbudur

Tatilbudur, 1997 yılında kurulup hizmetlerine devam etmiştir. Rezervasyonlarıyla, çağrı merkezi, müşteri hizmetleri, konum ve lokal hizmetleri, satış ağları, teknolojik yapısı, kaliteli ve satış ekibi acenteleriyle hizmet vermektedirler.

Touristica

Touristica

Touristica, seyahat acentesi, turizmde kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaya çalışmaktadırlar.

En İyi Tur Şirketleri Nelerdir daha kaliteli ve konforlu geçmesi için size tur şirketlerini yazdık.

Tüm yazı ve etkinliklerimiz için anasayfamıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir