En İyi Drone Modelleri Neler?

En İyi Drone Modelleri Neler? drone bir çeşit uzaktan kumanlı insansız hava aracı olarak adlandırılan uçuş aracıdır. Son dönemlerin en popüler oyuncağı olarakda geçiyor. Üzerlerine kamera yerleştirilebilen cihazlar 7’den 70’e herkesin ilgisini üzerine alıyor. Kullanımı kolay bir araçtır. Video ve fotoğrafçılık alanında çok yaygın olarak kullanılıyor. Havadan çok rahatça video ve görüntüler almanızı sağlıyor. Bu gelişen teknoloji ile fotoğrafçılıkta çığır açıldı denilebilir. Giderek gelişerek eklenen donanın ve sistemlerle eşsiz görüntüler sunuyor. Profesyonel ve amatör fotoğrafçılar tarafından yaygın kullanılıyor. Normal bir kamera ile çekemeyeceğiniz mekan ve alanlara rahatlıkla ulaşarak istediğiniz şeyi havadan rahatlıkla izleyip kaydetmenize izin veriyor. Ayrıca uçuş menzili sayesinde de çok faydalıdır. Biz yazımızda tüm zamanların en çok tercih edilen dronları yazmaya çalıştık. Listedeki her drone her bütçeye uygun, dayanıklı ve uzun ömürlü kalitelikte markalar tarafından üretilmiştir. Günden güne artan popülerliği ile piyasada çok çeşit bulunuyor.

En İyi Drone Markaları

Dji Mavic 2 Pro Drone

Dji Mavic 2 Pro Drone

Dji Mavic 2 Pro Drone, listede başlarda yer alıyor. Uzun ömürlü, kaliteli kamerası ve dayanıklık bir drone çeşididir. 4K çözünürlük. 20 MP, 1 inç CMOS sensörlü gimbal stabilize hasselblad kamerası ile çok net video ve görüntüler alabilirsiniz. Uçuş süresi 30-31 dakida kadar bir süredir. 8000m menzili bulunuyor. GPS modu ve otomatik eve dönüş sistemi bulunuyor. Şarj olma süresi 90 dakikadır.

SwellPro Spry Drone

SwellPro Spry Drone

SwellPro Spry Drone, su geçirmez aksiyon spor tutkunlarının gözdesidir. Özel kaplaması ile deniz koşullarına uygundur. Hareketli nesneleri yakalamada uzman bir çeşittir. Uçuş süresi 15-17 dakika gibi bir süredir. Uçuş menzili 800m ve uçuş yüksekliği 200m’dir. Şarj olma süresi 90 dakikadır.

SwellPro Splash 3+ Drone

SwellPro Splash 3+ Drone

SwellPro Splash 3+ Drone, suya dayanıklı sporcu dronu olarak geçiyor. Her türlü alan ve kullanım şekline uygundur. Yağmurlu ve karlı havalara karşıda sorunsuz uçma imkanı sunuyor. Uçuş menzili 1.6km’dir. Uçuş süresi 20-23 dakika gibi bir süredir. Şarj olma süresi 90 dakikadır.

Dji Mavic Air Drone

Dji Mavic Air Drone

Dji Mavic Air Drone, 2019’da üretilmiş ve 2020 yılında çok tercih edilen bir drone olmuştur. Profesyonal kayıtlar almak isteyenlerin favorisi olmuştur. Uçuş mesafesi 2000m’dir. Uçuş süresi 21 dakika gibi bir süredir. Şarj süresi 55 dakikadır.

Eachine Falcon 250 Pro Naze32 FPV Yarışçı Drone

Eachine Falcon 250 Pro Naze32 FPV Yarışçı Drone

Eachine Falcon 250 Pro Naze32 FPV Yarışçı Drone, hızlı ve aktif çevik manevra özelliğine sahip bir drondur. Hafif ve sağlam gövdesiyle güçlü motoru sayesende mükemmel bir çeşit olmuştur. Dolu bataryası ile 5-7 dakika gibi bir süre uçabilir. 2 saat şarj süresi bulunuyor. 700m uçuş menzili vardır.

Yuneec Typhoon H Dron

Yuneec Typhoon H Drone

Yuneec Typhoon H Drone, 6 parvanesi ve otomatik uçuş modu ile kolay bir kullanım şekili bulunuyor. Sizi takip edebilme özelliği bulunuyor. 4K kamerası bulunuyor. Uçuş mesafesi 1600m’dir. Uçuş süresi 25 dakika gibi bir süredir.

Dji Inspire 1 Pro Drone

Dji Inspire 1 Pro Drone

Dji Inspire 1 Pro Drone, kaliteli ve profesyonel çekim yapmak istiyorsanız aradığınız modellerden birisidir. 4K kamerası bulunuyor. 5km menzili bulunuyor. 27 dakika uçuş yapabiliyor.

Parrot Anafi Drone

Parrot Anafi Drone

Parrot Anafi Drone, küçük boyutta ve uygun fiyatlı bir drondur. 4 parnavesi bulunuyor. 4K çözünürlüğü bulunuyor. Çalışma süresi 25 dakikadır. 4000m uçuş menzili bulunuyor.

Sizler için son dönemler popülerşen ve git gide artan En İyi Drone Modelleri Neler? yazdık.

Tüm yazı ve etkinlikler için anasayfamıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir