2020 Sahur Kampanyaları (Turkcel,Vodafone,Türk Telekom)

2020 Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kullanıcıları için ramazan ayı bedava internet kampanyalarına başladılar bile.. Ücretsiz şekilde Ramazan ayında doyasıya kullanabileceğiniz İnternet, Sms ve Dakika paketleri için yazımızı okumaya devam edin. 2020 Sahur Kampanyaları!

Turkcell Ramazan İnternet Hediyesi 2020, Vodafone Ramazan İnternet Hediyesi 2020 ve Türk Telekom İnternet Hediyesi 2020 başlıkları altında Ramazan Bayramı boyunca üç büyük operatörün hediyeleri sıralayalım 🙂

Turkcell sahur kampanyası 2020

Turkcell hiç şaşırtmadan her sene olduğu gibi 2020 yılında da Ramazan ayı boyunca sahurda kullanıcılarına hediye internet paketi kazandırıyor.

İlk olarak Turkcell hali hazırda 2020 yılı Ramazan Ayı’na özel herkese 1 GB mobil internet hediye veriyor.

Turkcell Razaman Ayı İnternet Hediyesi 2020 kazanmak için; Dijital operatör uygulamasında bulunan 2. salla kazan hakkı ile internet kazanma şansı veriyor.

Turkcell Ramazan Hediyesi bedava internet almak için

  • Kampanyadan faydalanmak için “Hemen Al” butonuna tıklayın.
  • Ramazan 1GB Hediye fırsatından bireysel ve kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip olan aboneler yararlanabilirler. Data Hatları bu kampanyadan faydalanamazlar. 
  • Kampanya 24.04.2020-23.05.2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Tanımlanan 1GB internet faydasının son kullanımı 23.05.2020’dir.
  • Kampanyadan sadece bir defa faydalanabilirsiniz.
  • Paket sadece yurt içinde geçerli olacaktır, yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilmektedir.
  • Faturalı aboneler için bu paketteki MB’lar bittikten sonra abonelerin hatlarında başka bir internet paketi yoksa, internet kullanımları abonelerin tarifesinden ücretlendirilmektedir.
  • Faturasız aboneler içinse paket haklarının bitiminden sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra abonenin kayıtlı olduğu başka bir paket/kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Paketlerinizde ne kadar kullanım hakkınızın kaldığını KALAN yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz kontrol edebilirsiniz.

NOT: Kampanya sayfasından “Hemen Al” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz.

Turkcell BİP’ten grup aç ve mesaj at İnternet paketi hediye kazan

Turkcell hattına sahip kişiler için BİP uygulamasından hediye intenet kazanmak oldukça kolaydır. Hediye kazanmanız için yapmanız gereken tek şey BİP uygulamasında bir grup açın ve bu gruba en az 20 kişiyi ekleyin. Bu gruba yine en az 20 tane mesaj atmalısınız. Bu işlemden sonra Turkcell sizlere 1 GB ile 5 GB arasında hediye intenet paketi verecek. Bu hediye inteneti Ramazan ayında da kullanabiliyorsunuz.

Kim 1 GB İster? Kanalından 1 GB hediye intenet kazan!

BİP uygulamasını telefonunuza yükleyip farklı hediyeler alabilirsiniz. BİP uygulamasında yer alan Kim 1 GB İster? bölümüne giriş yaparak size yöneltilen soruları doğru cevaplayıp 1 GB a kadar hediye intenet paketini kazanabilirsiniz. Bu 1 GB intenet paketi de Ramazan ayında kullanılabilir.

Vodafone Ramazan Hediyesi bedava internet

Vodafone’dan da ramazan ayında şu an için yeni kampanya ile alakalı bir açıklama henüz gelmedi fakat kullanabileceğiniz bazı kampanyalar bulunuyor.

  • Vodafone 4.5G abonesi ol 1 ay geçerli 2GB internet kazan

Vodafone Hediye Çarkı Ramazan Kampanyası

Bu kampanyaya her hafta katılabilirsiniz. Yanımda uygulamasına giriş yapıp Fırsatlar Dünyası bölümüne gelin. Burada bulunan çarkı çevirerek bedava internet, sınırsız youtube gibi hediyeleri kazanabilirsiniz.

FreeZone Kulüp Kampanyası

26 yaşın altında ve Vodafonelu’ysanız ama hattınız anne ya da babanızın üzerine ise sen de FreeZonelu olabilirsin, kendini kullanıcı olarak tanımla ve 4 GB bedava internet kazan.

Türk Telekom Sahur Kampanyası bedava internet

Türk Telekom her yıl sahur kampanyasını devreye sokuyor. Bu kampanya sayesinde aboneler sahur vakti kullanabileceği 10 gb internet ve her yöne 1000 dakika konuşma paketine ücretsiz sahip oluyorlar.

Kampanyadan Faturasız Ofis, ​ Bayi, Katlayan, Standart, Data tarifeleri, BİMcell, POCELL, Pttcell faturasız, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri haricindeki bireysel faturalı ve faturasız aboneler katılabilirler.

SAHUR yazıp 5555 ‘ e gönderin.

Kampanya süresi boyunca sahur saatlerinde 02:00-06:00 saatleri arasında 10GB internet ve 1.000 dakika Turk Telekom mobil hatlarla konuşma hediye ediliyor. (Kampanya şimdilik pasif durumda)

Türk Telekom bu yıl için Türk Telekom Ramazan ayı bedava internet 2020 paketini sahur paketi olarak hazırladı. Dilerse kullanıcılar bedava internet paketi ve konuşma dakikası ramazan boyunca sahur zamanında kullanılabilecekler.

Türk Telekom sahur paketi gece saat 02:00 itibarıyla kullanımına başlayıp sabah 06:00 saatine kadar devam edecektir. Bu saatler aralığında geçerli olacak bedava internet ve konuşma paketi kullanım süresi Ramazan Ayı boyunca geçerli olacak olur. Ramazan Ayı’nın bitince kalan kullanımlar otomatik olarak silinir.

2020 Sahur Kampanyaları (Turkcel,Vodafone,Türk Telekom) gibi diğer blog yazılarımız için anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir