2020 Tiyatro Önerileri

2020 yılında editörlerimizin en çok beğendiği tiyatrolardan bahsedelim istedik. İşte 2020 Tiyatro Önerileri;

Tartuffe Tiyatro Oyunu 2020

2020 Tiyatro Önerileri

2020 Tiyatro Önerilerimizden Tartuffe Tiyatro Oyunu: 17. yüzyıl Fransası’nın büyük mizah dehası Molière’in bütün dünyada en çok sahnelenen, konuşulan, tartışılan ve aynı zamanda da büyük yazarın başyapıtı olarak kabul edilen Tartuffe, bu kez bambaşka bir yorumla seyircisinin karşısına çıkıyor. 

Neredeyse dört yüzyıl önce yazdığı bir oyunla, bugün bile kızdırmak istediklerini kızdıran, eğlendirmek istediklerini de doyasıya eğlendirebilen büyük ustanın eserini izlediğinizde, acaba siz neler hissedeceksiniz? 

Etkileyici dekoru, şahane oyunculukları ve bolca güldürünün içinde aslında önemli bir sistem eleştirisi yapan Tartuffe, izleyicisine güçlü bir oyun izleme imkanı sunuyor. Bir Ömür Aldanarak Geçiyor / İşte Bu Yüzden de Bize Müstehak dememek için Mam’Art sizi bu oyunu izlemeye davet ediyor.

Olaylar Fransa’da geçmektedir ve gülerken düşünmek serbesttir.

Oyun 7 Şubat 2020 ve 14 Mart 2020 arasında, İstanbul, Bolu, Sakarya ve Antalya’da seyircisiyle buluşacak..

Bilet Satın Almak İçin Tıklayınız.

Süt Kardeşler Tiyatro Oyunu 2020

Süt Kardeşler Tiyatro Oyunu 2020

İlk olarak Türk Tiyatrosunun ustalarından Nejat Uygur tarafından sahnelenmiş olan,Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu tarafından günümüz yorumuyla sahnelenecek olan “Süt Kardeşler” seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

“Oyuncu kadrosunda Behzat Uygur,Süheyl Uygur,Emine Ün,Nurten İnan,Ömer Yılmaz,Hakan Eke,Mesut Yılmaz ve Elif Gönlüm’ün yer aldığı, ilk olarak Türk Tiyatrosu’nun ustalarından Nejat Uygur tarafından sahnelenmiş olan, Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu tarafından günümüz yorumuyla sahnelenecek olan “Süt Kardeşler” isimli “müzikli oyunumuz” geliyor. Kostümleriyle, dekoruyla sizi 1950’li yıllara götürecek. 

Danslarıyla size keyifli dakikalar yaşatacak. Kahkahanın eksik olmayacağı, 7’den 70’e herkesi güldürecek aynı zamanda sinirini bozacak, “asabi-komedi” diye nitelendirdiğimiz oyunumuz için ilk tarihler belli oldu.

Süt Kardeşler Tiyatro Oyunu 15 Şubat 2020 – 23 Mart 2020 arasında, İstanbul, Ankara, Muğla, Bursa, Kocaeli ve Tekirdağ’da sergilenecektir.

Bilet Satın Almak İçin Tıklayınız.

2020 Tiyatro Önerileri gibi diper blog yazılarımız ve bazı ücretsiz etkinliklerden haberdar olmak için anasayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir