2020 Parti Konseptleri; Gece Kulübü

2020 Parti Konseptleri; Gece Kulübü

2020 yılında bir önceki senelere göre daha haraketli bir Gece Hayatı bizleri bekliyor. Gece hayatı diyince aklımıza tabikide son dönemlerin trendi Konsept Partiler geliyor. 2020 Parti Konseptleri

Peki bu partiler nedir nasıl yapılır? Herkes yapabilir mi? Çevre Önemli mi? Üniversite Partisi nedir? gibi soruların hepsini bu yazımızda cevaplıyoruz ve bu yazı bittiğinde 2020 Parti Konseptleri; Gece Kulübü hakkındaki tüm sorulara cevap bulmuş olacaksınız. Aynı zamanda sizlerde Parti düzenleme hakkında birçok bilgiye sahip olacaksınız, lafı çok uzatmadan devam edelim.

Parti İsmi Nereden Bulurum?

Bu yazımızda Parti İsmi Nereden Bulurum? dediğinizi duyar gibiyim.

Şimdi sizlere birkaç tane parti konsepti isimlerinden bahsediceğim ve bunları nasıl bulduğumuz hakkında ipucları vereceğim.

Salı Sallanır Partisi : bu parti isminden de anlaşıldığı gibi salı günleri düzenleniyor ve istanbul olmak üzere tekirdağ, edirne, izmir, kırklareli çevre illerde organizatörler tarafından düzenlenmektedir. Üniversiteli gençlerin ilgisini çeken bu parti Kemal Sunal’ın Salako filmindeki repliğinden esinlenerek seçilmiştir.

Mervelerdeyiz Partisi: bu parti 2010’lu yıllardaki sosyal medya’da trend olan capslerden esinlenerek ortaya çıkmıştır.

Sizde filmlerden esinlenerek veyahut sosyal medya’nın gücünü kullanarak güncel esprilerden yararlanarak parti isimleri türetebilirsiniz. Bu sadece hem partinizin ilgisini arttıracaksınız hem de gündemi yakalamış olacaksınız. Unutmayın insanlar yeniliklerden hoşlanırlar.

Şimdi sizlere bir Gece Kulübü partisi nasıl düzenlenir? anlatacağız.

Gece Kulübü partisi nasıl düzenlenir?

Gece Kulübü partisi nasıl düzenlenir? 2020

Peki bu Gece Kulübü partisi nasıl düzenlenir ? Yeni trendlerini söylediğimiz gibi film, dizi, güncel espriler, sosyal medya’nın gücüyle parti isimleri türetebileceğimizi öğrendik. Ama nasıl Üniversite Partisi Düzenleyeceğim? Gece Kulübü Partisi Nasıl Düzenlenir? diyorsanız işte tüm ayrıntılarıyla anlatmaya devam ediyoruz.

İlk olarak kendinizi ve partiye katılacak misafirlerinizi rahat edebileceğini düşündüğünüz bir mekan belirliyorsunuz.

Ardından mekan ile anlaşma sağlamanız gerekiyor bu bazen sözlü olarak gerçekleşebilir. Kazancın nasıl sağlanacağını bu anlaşma ile belirleyeceksiniz sizin partinizde toplam cirodan yüzdelik şeklinde ödeme yapılabilir ya da Konsept Partiniz ücretli ise toplam satılan biletten komisyon şeklinde anlaşma yapabilirsiniz.

Son olarak belirtediğiniz Konsept Partinizin içeriğini SosyalMedya platformlarını kullanarak reklamlarınızı yapabilirsiniz. Whatsapp toplu mesajlar ile düzenlemek istediğiniz partinizin afişlerini arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.

Unutmadan söylemeliyiz kendinize mutlaka bir ekip kurun ve ekip dağılımı yapın!

Diğer blog yazılarımıza göz atmak için anasayfamızı lütfen ziyaret edin.

2020 Parti Konseptleri; Gece Kulübü” için bir yorum

  • 18 Ocak 2020 tarihinde, saat 14:11
    Permalink

    Parti isimleri örnekleri

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir